in

Narodili se, aby překvapili svět! 10+ lidí a jejich zvláštní tělesné znaky.

reddit.com reddit.com
Reklama

Každý člověk na světě je unikátní a nikdo nejsme úplně stejní. Ačkoliv drtivá většina lidí má na světě nějaké dvojníky, ani oni nejsou stoprocentní kopie. Jsou sice určité znaky, ve kterých se většina lidí shoduje, jako počet končetin, orgánů, smysly atd., ale ani ty nejsou u všech stejné a najde se mezi námi několik výjimek, u nichž i ty základní znaky vypadají jinak. A právě na tyto výjimky se nyní podíváme!

1. Pavouk na spodku ruky!

Tomuto pavoučkovi z cév sice chybí jeden pár nohou, ale to vůbec nevadí, jinak je to docela věrná kopie.

2. Najednou to vypadá úplně jinak.

Pouze dva prsty jsou kratší a najednou zde máme zcela rozdílné chodidlo. Každopádně žádný velký handicap to není a to je důležité.

3. Dvojitý jazyk?

Zatímco všichni ostatní máme jazyk tvarovaný do špičky, zde jsou špičky dvě, skoro to vypadá, jako by byly srostlé dva jazyky dohromady.

My tongue is naturally forked

4. Vousy pouze na jedné straně.

Zatímco normálně mužům roste plnovous rovnoměrně, zde to tak není a rostou pouze na jedné straně. Doufejme, že to není fake a že si před tím tu jednu stranu neoholil. 😀

How my facial hair only grows on one cheek.

5. Tak tohle je krása.

Fialové oči, ještě s docela pravidelnou síťkou okolo zornice. Kdyby byla soutěž o nejhezčí oči, tak zde máme dost žhavého adepta.

Reklama

6. Co vám tady chybí?

Když se dobře podíváte, tak zjistíte, že na pravém palci není kloub. Díky tomu ho tato paní vůbec nemůže ohýbat.

7. Jeden vyčnívá.

Všechny ostatní prsty jsou relativně normální, ale ten levý palec vypadá, jako by byl nateklý. Tak to ovšem není, pouze narostl do nezvyklých rozměrů.

8. I sem si našly cestu.

Kde jinde by mohly růst vlasy, než na vrchu hlavy? Třeba na uchu, uši jsou sice také součástí hlavy ale vlasy tam běžně nerostou, tento případ je však výjimka.

9. Prsty zcela bez nehtů.

U nehtů ženy řeší to, jakou barvou si je nabarví, někteří muži zase to, jak si je přestat kousat. Ovšem tento, ten to může mít úplně na salámu. 😀

10. Prsty ohnu jen na jednom místě.

Zde opět máme chybějící klouby na prstech, sice chybí jenom na jednom místě, za to na všech prstech a při jejich ohýbání to tedy vypadá nějak takto:

11. Jeden je miniaturní.

Jeden z mých zubů zůstal stále v dětském stádiu a nenarostl mi zde druhořadý zub, myslím si, že všichni dobře poznáte, který to je.

12. Trpím nadměrným pocením.

Trpím hyperhidrózou, což je nadměrné pocení a i při normálních, ne nijak náročných aktivitách mohou moje ruce vypadat takto.

 

Tito lidé se zkrátka narodili proto, aby překvapili svět. Když jsme říkali, že jsme každý jiný, tak u nich to platí dvojnásob, protože asi na světě nebude moc dalších jedinců, kteří by to měli úplně stejně!

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama