in

Jsou UNIKÁTNÍ! 12 lidí a jejich zvláštní TĚLESNÉ ZNAKY.

reddit.com reddit.com
Reklama

Na světě je nás lehce přes osm miliard a žádné tělo není identická kopie. I když můžete mít dvojníky, kteří budou vypadat na první pohled úplně stejně jako vy, zcela identičtí nejste a mohou to být rozdíly, které ani nejsou vidět. Jsou však určitě znaky, ve kterých se většina z nás shoduje, jako například počet končetin, orgánů atd. Ale jenom většina, to znamená ne všichni a nyní si ukážeme dvanáctku lidí, u kterých to neplatí a jsou něčím odlišní!

1. Chybí mi prostřední klouby.

Na prstech u rukou mají lidé běžně, s výjimkou palce, tři klouby. Mně však u všech prstů chybí ty prostřední a mám jenom dva.

2. Dva prsty srostlé dohromady.

Na mém levém chodidle jsou dva prsty srostlé k sobě téměř celé. Být srostlé všechny, připomíná to spíš ploutev.

3. Zvláštní mateřské znaménko.

Skoro každý má nějaké mateřské znaménko. Znaménko mojí přítelkyně však vypadá velice zvláštně na první pohled.

4. Moje čára života.

Mám na ruce tuto dlouhou jizvu. Dneska jsem si všimnul, že má úplně stejnou barvu, jako můj svetr. I ta linka odpovídá.

5. Všechny dohromady.

Lidé mají běžně buď zelenou, nebo modrou a nebo hnědou barvu očí. Občas se stane, že jedno oko má jinou barvu než to druhé, což se nazývá heterochromie. Muž na obrázku má však kombinaci všech tři barev, což je již opravdu velký unikát.

Reklama

6. Chybějící horní klouby.

Opět tu máme chybějící klouby u prstů na rukou. Tentokrát to jsou horní klouby, v tomto případě však pouze u ukazováčků.

7. Skvěle se k sobě hodíme.

Já i můj přítel máme vitiligo, což je kožní onemocnění projevující se skvrnami na kůži. Už když jsme se poznali a zjistili jsme, že tím trpíme oba, tak jsme věděli, že to bude velká láska.

8. Dvanáct prstů na nohách.

Běžný člověk má na každé končetině pět prstů, dohromady dvacet. V tomto případě se však nachází po šesti prstech rovnou na obou nohách!

9. I bez pár prstů se dá hrát.

Tento šestnáctiletý kluk dokáže hrát skvěle na kytaru i přes to, že některé z jeho prstů jsou zkrácené či pokřivené a proto je nemůže používat.

10. Cool vlasy!

Účes je jedna z věcí, která dost ovlivňuje vzhled a proto mnoho lidí dbá na to, aby měli stylový účes. Toto dítě má však dost stylový účes bez jakékoliv větší snahy.

My friends baby was born with Conan hair!

11. Velmi vzácný syndrom.

Z fotky to možná nejde tak dobře poznat, nicméně se jedná o vzácný axenfeld-riegerův syndrom, který způsobuje, že má člověk více zorniček, v tomto případě tři.

12. Jsem opravdu ledový.

Když se dobře podíváte, tak žíly na této ruce zobrazují slovo „ICY“, což v překladu do češtiny znamená „ledový“.

 

Genetika si s nimi dost pohrála a upravila je takovým způsobem, jak by je to možná ani nenapadlo. Jenom to však potvrzuje, jací jsme všichni rozdílní, ačkoliv tito lidé jsou o trochu více rozdílní, než všichni ostatní.

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama