in

Mohli by vyhrát Oscara? 10+ zvířat a jejich herecké výkony.

imgur.com reddit.com
Reklama

Oscar je každoročně udělovaná cena a jedná se o nejprestižnější filmovou cenu světa. Uděluje se v několika kategoriích, z nichž mezi ty nejznámější patří nelepší film a nejlepší herecký výkon. Získaná cena je pro každého herce či režiséra velká pocta a odměna za dobře odvedenou práci, protože i těch skvělých herců, kteří jsou na cenu nominováni, je každý rok několik. My se nyní podíváme na několik zvířat, jejichž herecké výkony vypadají poměrně nadějně a možná by se mělo začít uvažovat o zavedení nové kategorie!

1. Výraz mluvící za vše.

Asi to moc nepotěší, když chcete psovi udělat na narozeniny radost a on se tváří takhle. Ale třeba mu to nakonec přeci jen chutnalo.

2. Asi nějaký rituál.

Těžko říct, jestli se modlí k nějakému bohu či to má jiný význam, ale připomíná to jakýsi rituální postoj.

3. To je ale výraz.

Takhle nějak se tváří každé dítě, když mu rodiče v obchodě nechtějí koupit jeho oblíbenou sladkost nebo hračku. Někdy se nechají obměkčit, ale někdy má smůlu.

4. Co to tam je napsané…

Ano, takhle to vypadá, když se snažíme rozluštit miniaturní písmo například na příbalovém letáku u léků a nemáme lupu. Občas by se na to však hodila nejenom lupa, ale rovnou mikroskop.

5. Hádka s manželkou?

No kdyby to nebyl pes a ryba, tak bychom asi byli doma. Na druhou stranu toto skutečně může být nějaký snímek, kde tito dva ztvárňují uvedené role.

Pepper the mini dachshund

Reklama

6. Hodně nejistý pohled.

Tato kočky vypadá, jako by právě spatřila něco, co absolutně nechápe a neví, co si o tom má myslet. Nyní to bude nějakou dobu vstřebávat.

7. Co to tady nacvičuje?

To vypadá, jako by fotila nějaké fotky pro modelingové účely, ta póza tomu docela odpovídá.

8. Každé pracovní ráno…

Tento výraz skvěly vystihuje to, když ve všední den ráno zazvoní budík a vy musíte vstát a jít do práce nebo do školy. Asi se v tom většina z vás poznává.

9. Nefoť mě, chci klid.

Takové to, když přijdete odpoledne či večer domů, jste naprosto vyčerpaní a nechcete už dělat vůbec nic. I do té postele by vás mohl někdo odnést.

10. Co mu asi řekli?

Nejspíš to bylo něco, co buď slyšet nechtěl, a nebo něco překvapujícího. Jeho nejistý výraz však naznačuje, že se mu to nemusí vůbec líbit.

11. Ranní meditace

Zkoušeli jste někdy meditovat? Tohle však spíš vypadá jako taková ta “meditace”, kterou ráno zažíváme, když se rozhodujeme, jestli nám to vůbec stojí za to.

12. Bacha, chystá se zaútočit.

Kdybych psa s tímto výrazem potkal na ulici a nebyl to můj pes, asi bych rychle zdrhal a doufal, že po mě nevystartuje, protože takto vyceněné zuby vypadají dost zlověstně.

 

Co na ně říkáte? Jelikož v několika filmech a seriál zvířata taktéž vystupují a v některých hrají i dost důležité, ne-li hlavní role (například Komisař Rex), opravdu by stálo alespoň zauvažovat o tom, jestli by se skutečně neměla zavést kategorie pro nejlepší zvířecí výkon!

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama