in

Megan Fox smazala fotky snoubence a pak i celý svůj Instagram!

instagram.com
Reklama

Megan Fox je už tři roky ve vztahu se svým nynějším snoubencem, kterým je Machine Gun Kelly. Velmi aktuální otázkou však je, zda jsou stále spolu nebo jim hrozí rozchod? V sobotu 11. ledna 2023 spolu byl pár na párty, kde se zřejmě něco stalo. Jen pár hodin na to Megan smazala ze svého Instagramu všechny fotky snoubence a co se dělo pak je ještě mnohem divnější.

Jejich vztah byl zřejmě stejně divoký jako to dávali najevo navenek. Ale do toho my nemůžeme vidět a samozřejmě bychom ani neměli, pokud ještě existuje právo na soukromí. Stejně tak to, co dáváme my nebo slavné osobnosti na své sociální sítě nemusí vždy vyjadřovat jejich skutečný život. Co se teď ale skutečně mezi Megan a Machinem děje se ptá každý, kdo je dosud na Instagramu sledoval.

Po sobotní párty v Arizoně, kterou pořádal rapper Drake k příležitosti blížícího se Super Bowlu, si Megan ze svého profilu na Instagramu smazala úplně všechny fotky, které připomínaly její vztah s Machine Gun Kellym. Tento velice rázný krok podpořila zvláštním komentářem o nečestnosti a také videem, kde pálí nějaké věci a dopisy.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Mr. Pink (@machinegunkelly)

Megan Fox si většina z nás pamatuje hlavně z filmu Transformers a to, že je dnes mámou tří dětí by jí asi netipoval nikdo. Tedy především vzhledem ke kontroverzním příspěvkům a fotografiím právě s o čtyři roky mladším rapperem Kellym.

K poslední sérii fotek přidala celkem výmluvný komentář, který byl jak se zdá možná směřovaný právě Kellymu. Stálo tam, že může ochutnat nečestnost. Celé to podtrhla sebou pózující v sexy kalhotkovém overalu s průstřihy na bocích. Fotku již bohužel neuvidíte. Stalo se totiž to, že lidé začali spekulovat o jejich rozchodu. Na to si Megan deaktivovala celý svůj profil, takže se na něj již nikdo nedostane.

Co se přesně mezi párem stalo a zda krizi ustojí, se časem určitě dozvíme. Jisté je, že tento krok ještě nikdy nepodnikla a není to asi jen tak ledajaká hádka nebo nedorozumění. Uvidíme také, zda si znovu aktivuje svůj Instagram. Ovšem skalní fanoušci určitě doufají, že ano.

Tématem jsme se inspirovlai na super.cz

Reklama