in

Megan Fox a Machine Gun Kelly: letošní kontroverzní Halloweenské oblečky!

Instagram.com Instagram.com
Reklama

Tak jako spousta lidí na světě, tak i Megan Fox a Machine Gun Kelly slavili letošní Halloween. Ve svých kostýmech se vyžívali, i když veřejnost byla nejednou šokovaná. Známý hvězdný pár je sice svou kontroverzí proslulý, avšak nebylo už tohle trochu moc? Reakce fanoušků byly rozmanité. Posuďte sami.

Jako první kostým na páteční oslavu nazvanou Casamigos Halloween Party v Beverly Hills se převlíkli za své kolegy Pamelu Anderson a Tommyho Leeho. Díky osmidílné sérii Pam & Tommy se bývalý pár z devadesátek dostal opět do povědomí lidí ale Megan s Kellym zašli ještě dál. Na párty totiž natočili scénku, kde Tommy šňupe bílý prášek z Pameliných ňader. Video pak sdíleli na Instagramu. Jejich podoba s předlohou byla opravdu vydařená.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Megan Fox (@meganfox)

Na další akci, kterou navštívili v neděli, však už tolik chvály nesklidili. Kostým kněze a jeho věřící ženy vzbudil rozruch jak mezi věřícími tak mezi ateisty. Byl to rozhodně přestřel. Na knězi by nebylo nic kontroverzního, ale Megan byla jakožto věřící v sado-maso oblečku. Na fotce pak Kelly dával klečící Megan “hostii” na její vyplazený jazyk.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Megan Fox (@meganfox)

Lidé v komentářích byli pobouřeni: „Nejsem katolík, ale tohle je tak špatně a tolika způsoby zesměšňující pro toto náboženství. Úcta si vyžaduje úctu a tímhle jste lidi ztratili tu moji. Respektujte Bibli!!!” „Nepřijatelné. Nikdo by se nikdy neměl vysmívat náboženství někoho jiného.“ „Tohle je tak nerespektující. Hamba vám.” „Co je s váma k čertu špatně lidi?”

Jako by však tohle všechno nestačilo, také po pondělní akci se herečka se snoubencem dostali na titulky. Posledním kostýmem, který odhalil už téměř opravdu vše, si vysloužili další pozornost. A byl to snad záměr? Pár se tentokrát vydal na párty do klubu Delilah v přestrojení za elfí hrdiny Linka a Zeldy z video hry od Nintenda. Při odchodu z klubu Megan zřejmě nechtěně odhalila, že si pod kostým nevzala kalhotky.

Myslíte, že tohle bude ještě dále gradovat? I když Halloween skončil, tak se můžeme těšit alespoň na jejich budoucí svatbu, která by taky mohla být velice zajímavá..

Čerpali jsme z super.cz, super.cz, super.cz

Reklama