in

Lady Gaga žije v celibátu? „Vždy mi vezmou kreativitu přes moji vagínu!“

instagram.com
Reklama

Lidé berou energii různým způsobem. Někdo dělá relaxační cvičení, chodí si odpoledne zdřímnout, bere vitamíny či pije energetické nápoje… a nebo se vzdá sexu? Ano, slyšíte dobře a ani nadpis dnešního článku není nijak špatně napsaný. Přesně o tomto poněkud podivném tématu bude dnešní článek. 

Slavná zpěvačka a herečka Lady Gaga, o které jsme psali nedávno článek v souvislosti s rolí Harley Quinn v nadcházejícím filmu Joker: Folie à Deux, opravdu ví, jak na sebe upoutat pozornost. Konkrétně za to může její výrok ohledně držení celibátu a netradičnímu důvodu, který ji k tomu vede.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lady Gaga (@ladygaga)

Pokud byste si mysleli, že se vzdává postelových hrátek jen proto, že je pro ni jako pro celebritu těžké najít nějakou tu svoji spřízněnou duši, tak to není tak úplně pravda. Lady Gaga se sice označila za „věčně osamělou“, ale rozhodně ne kvůli neštěstí v lásce.

Rozhodla se soustředit veškerou svoji energii jen na kariéru a fanoušky. Sexuální partneři jí prý energii doslova kradou! „Stává se mi taková divná věc, že ​​když se s někým vyspím, cítím, jak mi vezmou mou kreativitu přes moji vagínu,“ nechala se slyšet Gaga v jednom z rozhovorů.

„Ve skutečnosti sex nemám. Mám teď celibát. Nemám čas se s někým setkávat a hlavně se bojím vyčerpání energie,“ přiznala.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lady Gaga (@ladygaga)

Ať už to má Gaga s procesem soustředění energie jakkoli, očividně ví co dělá a vyplácí se jí to, i když to možná zní sebešíleněji. Stále si uchovává svoji vynikající pověst, konstantní úroveň slávy a dostatek múz a inspirace při psaní, což jí přináší jeden hit za druhým.

A jaký máte názor na její praktiky vy?

Tématem jsme se inspirovali na ladbible.com

Reklama