in

Kluk s kamením loví celebrity. Dostal se už kvůli selfie do problémů?

instagram.com instagram.com
Reklama

Kluk s kamením není nikdo jiný než Ondřej Untermüller, který se proslavil ještě jako malý kluk v pořadu Ano, šéfe! Přišel do záběru, když zrovna Zdeněk Pohlreich natáčel vstup před restaurací. Tehdy se ho ptal, kam to vysílají a Zdeněk pohotově odpověděl, že přímo na Mars. Kluk na to, že si přišel hrát s kamením. Odtud tedy jeho přezdívka. A čím se dnes klučina kromě zápasů pod organizací Clash of the Stars živí?

Ondřeje živí více zaměstnání. Jednak už zmíněné zápasy v kleci, také je zahradníkem, ale především ho známe ze sociálních sítí. Jeho vášní se stal lov selfie s celebritami. Posbíral už celkem dost takových fotografií a nyní se opět těší na filmový festival v Karlových Varech. Právě tam v minulosti odchytil pár hollywoodských hvězd.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ondra Václav Untermuller (@klukskamenim)

„Letos se těším na filmový festival v Karlových Varech. Jsem zvědavý, koho pozvou. Měl jsem v plánu odjet i na filmový festival do Cannes, kde jsem chtěl zkusit někoho v rámci dovolené ulovit, ale nakonec mi přišly jiné nabídky a nepojedu tam,“ svěřil se influencer pro Super.cz s tím, že už mu tento lov přivodil pár malérů. „Samozřejmě, těch malérů bylo několik, většinou se to nějak domluvilo,“ řekl s úsměvem lovec celebrit. Své snímky archivuje a tiskne do alba.

Ve své bohaté sbírce už má hollywoodské hvězdy  jako je herečka Anne Hathaway, herec Chris Hemsworth, herec Mel Gibson nebo Geoffrey Rush. Také mu nechybí selfíčko s Jiřinou Bohdalovou, Andrejem Babišem, Leošem Marešem či současným českým prezidentem Petrem Pavlem. Ve svém nezvyklém koníčku má v plánu pokračovat. A jaký je jeho největší sen?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ondra Václav Untermuller (@klukskamenim)

“Bohužel, tento člověk sem nikdy nepřijede, a to je Sylvester Stallone. Je to zaprvé italský hřebec a hlavně je to největší tvář Ameriky. A také Arnold Schwarzenegger, to jsou takové dvě velké ikony Ameriky,“ řekl Ondřej. Ke svému lovu prý využívá dobrých kontaktů v médiích, které mu dávají tipy. Prý mu známí dají vědět kdy a kde se bude celebrita nacházet a on za ní vyrazí.

Na takovém lovu celebrit vlastně nic těžkého není. Stačí vědět kde a kdy budou a pak je oslovit s prosbou o společnou fotku. Sám Ondřej ale řekl, že i při takovém úkonu se může stát trapas. Jednou si prý spletl jméno celebrity s jinou, což může být velmi nemilé. Nejvíce si ale váží fotografií třeba s Karlem Gottem nebo Evou Pilarovou. „Pro mě nejcennější jsou ty, co už bohužel nežijí. Prostě s legendami české muziky i českého herectví.“

Čerpali jsme z super.cz

Reklama