in

Kdy dávají oblíbené pohádky? Přinášíme vám TV program!

pixabay.com
Reklama

Vánoce budou za pár dní a spousta z Vás se jistě těší na oblíbené pohádky. Na televizních obrazovkách začnou pohádky a vánoční filmy již před Štědrým dnem. Jaký bude televizní program a kdy se můžete těšit na své oblíbené pohádky?

Již v pátek 23. prosince 2022 se dočkáme na třech TV programech jedenácti pohádek a rodinných filmů. Televize Prima během dne odvysílá například Dunston: sám v hotelu nebo Grinche. Na ČT 1 se můžeme těšit na klasiky jako Páni  kluci, Anděl páně či Na samotě u lesa. Ve 20:20 se na TV Nova můžeme těšit na rodinnou komedii S tebou mě baví svět.

Na Štědrý den se můžeme těšit na pěknou nálož pohádek. Během dne se vystřídá na TV stanicích přes dvacet pohádek. Česká televize letos představí novou pohádku Tajemství staré bambitky (19:00). Na Primě  se ve 20:15 můžeme těšit na Kevina a tradiční zahraniční klasiku Sám doma. A na TV Nova nikoho nepřekvapí promítání pohádky Tři oříšky pro popelku (20:30). Oblíbená česká komedie Pelíšky bude letos v závěru večera na ČT 1 a to ve 22:15.

Na první svátek Vánoční bude o zábavu také postaráno. Můžeme se těšit na další tradiční klasiky, české i zahraniční. Brzo ráno ČT 1 odvysílá pohádku O zatoulané princezně a následovat bude Což takhle svatba princi. Večer představí další pohádkovou novinku Krakonošovo Tajemství (20:10). Na Primě se ve stejný čas můžeme těšit na pokračování Kevinova dobrodružství a tedy Sám doma 2. Na Nově odvysílají Nejkrásnější hádanku (20:20).

Na druhý svátek Vánoční nápor pohádek pomalu poleví, ale můžeme se těšit na opakování Tajemství staré bambitky 2 (15:40 ČT 1) nebo Tři oříšky pro Popelku (16:25 Nova). Opakovat se budou i nějaké další pohádky a filmy. Večer se můžeme na Primě těšit na Princ a večernice ve 20:15. Ve 13h nás  čeká každoroční poselství prezidenta Miloše Zemana. Odvysílá ho ČT 1, ČT 24, CNN Prima News, Nova, Prima.

Kompletní televizní program:

TV Program na 23.12.2022

TV Program na Štědrý den

TV Program na 1. svátek vánoční

TV Program na 2. svátek  vánoční

Inspirovali jsme se na blesk.cz

Reklama