in

Každoroční reklama na Kofolu je zpět! Holčička z ní vyrostla do krásy!

youtube.com
Reklama

„Ne, ne, já nemusím, já už ho vidím!“ Tuto hlášky malé roztomilé holčičky z reklamy na Kofolu známe všichni. Na obrazovkách se poprvé objevila v roce 2003, přesto je stále populární a velmi oblíbená. Těšíme se na ni každý rok jako na vánoční pohádky. Na obrazovkách rozhodně nesmí chybět stejně jako třeba Popelka nebo Kevin McCallister. V době natáčení byly Sandře Flemrové teprve čtyři roky, dnes je z ní krásná mladá dívka.

„A bude mít ty velký zahnutý zuby nahoru?“ I tato hláška je spjata se skvělou vánoční reklamou a malá Sandra se jí tak trochu držela i ve svém životě. Stala se zdravotní sestrou v zubní ordinaci. „Při natáčení vánoční reklamy na Kofolu mně byly tři roky. Pamatuji si jen pár záblesků jako například koulovačku se štábem. Reklama se mně ale přesto silně zapsala do života,“ říká.

Již devatenáct let se Sandra vždy znovu objeví na televizních obrazovkách a letos tomu snad nebude jinak. Malá holčička však samozřejmě za tu dobu vyrostla a moc jí to sluší. Čas od času se pochlubí na svém Instagramovém účtu fanouškům, i když to není pravidelně.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Sandra Flemrová (@_sandraflemrova)

V dětství absolvovala několik castingů. Na obrazovky se vrátila téměř po dvaceti letech letos v červenci. V novém spotu přestavila projekt Cirkulka. „S Cirkulkou vracíme do domácností osvědčené skleněné lahve. Nápad vrátit spolu s nimi do hry i děvčátko ‚ne, ne, já nemusím, já už ho vidím‘ přišel úplně přirozeně,“ říká Pavol Chalupka, marketingový ředitel Kofoly ČeskoSlovensko. Skleněné lahve Kofoly jsou k dostání od letošního dubna.

Krátká ale velice výživná vánoční reklama na Kofolu je stále populární nejen pro své hlášky. Spojuje se v ní dobrý humor a děti. Jak dlouho ji ještě budeme na obrazovkách vídat nevíme, ale doufáme že ještě alespoň dalších 20 let! Ne každá reklama se takto zapíše do podvědomí lidí. Hlášky z ní používáme od jejího vzniku v rodinách neustále. Ale co si budeme, hlavně před Vánoci.

Čerpali jsme z idnes.cz, zivotvcesku.cz

Reklama