in

Kauza MURADOV: Válečník UFC konečně dostal ČESKÉ vízum, NEZDRŽÍ se ale dlouho

instagram.com instagram.com
Reklama

Zdlouhavé peripetie jsou pro bojovníka Machmuda Muradova konečně u konce. Nakonec všechno dobře dopadlo a dočkal se tak českého víza. A že si na něj počkal! Opět se mohl setkat se svou milovanou dcerkou, i když se u ní nezdrží příliš dlouho. Co na něj teď čeká?

Uzbecký fighter se za pár dní chystá vyrazit do Polska, kde se bude připravovat na nadcházející zápas v UFC. Kvůli problému s vízy již přišel o účast na sobotním UFC ve Francii. Zpátky bude v říjnu. Čeká ho rozjetý Brazilec Caio Borralho, ten zvítězil jedenáctkrát za sebou.

„Nikdy nevěřte sociálním sítím, různým médiím a někdy ani televizi. Ve skutečnosti to může být úplně jinak. V tuto chvíli, na rozdíl od různých fám, jsem bezpečně v Praze a za par dní odjíždím do Polska trénovat na další fázi přípravy. Moc vám všem děkuju za velkou podporu, jedeme dál,“ napsal Muradov na svůj instagram fanouškům.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Makhmud Muradov (@makhmud_muradov)

Zdá se tedy, že všechno dobře dopadlo. Ještě nedávno však Muradovi příliš do smíchu nebylo. Přesto, že v Česku vyrostl, byl nějakou dobu pro naše úřady nevítaný. Proč se tak stalo se můžeme jen dohadovat. S partnerkou Monikou Bagárovou má dceru, která celou dobu zůstala bez táty.

„Napsali mi, že jsem ohrožení pro Českou republiku. Nevím čím. Mám jednu pokutu za pás a jednu za rychlost, asi někomu ležím v žaludku. Už je mi to jedno,“ uvedl slavný bojovník v nedávném rozhovoru.

Čerpali jsme z kaocko.cz

Reklama