in

Kanye West opět středem pozornosti? Přiznal, že má rád Hitlera!

instagram.com pixabay.com
Reklama

Kanye West opravdu ví, jak se stát středem pozornosti. Děje se kolem něj již tolik věcí, které jsou převážně špatného rázu, že ani jeho věrní fanoušci ne vždy vše chápou. Neustálé narážky na rodinu Kardashian, chlubení se nahými fotkami Kim, rasistický merch, hlásání antisemitských názorů a nyní i láska k Hitlerovi?!

Je sice nepravděpodobné, že byste jej neznali, obzvláště díky událostem v posledním roce, ale i tak vám dnešního “potížistu” představíme. Kanye West, americký rapper, producent a návrhář, který si nechává říkat jen Ye, se opět postaral o pozdvižení. Nejenom že díky svým antisemitským názorům a projevům přišel o velmi důležitou spolupráci s Adidas, ale nyní si doslova sám vykopal hrob.

Kanye se totiž zúčastnil rozhovoru s Alexem Jonesem, známým dezinformátorem, kam nejen že přišel velmi zvláštně oblečen, ale i svými slovy opravdu šokoval. Zde se můžete na rozhovor podívat sami:

 

„Ten chlap vymyslel dálnice, vynalezl mikrofon, který používám jako hudebník. Nemůžete říct, že neudělal nikdy nic dobrého. Každá lidská bytost přinesla na svět něco cenného. Zvlášť Hitler,“ vyjádřil se Kanye. Samozřejmě si neodpustil ani pár antisemitských nadávek, po kterých dodal, že má Adolfa Hitlera rád.

A aby tomu nebylo málo a zaručil si opravdovou nenávist společnosti snad ze všech možných směrů, vyřádil se i na svém účtu na Twitteru. Zveřejnil tam poupravenou Davidovu hvězdu (symbol židů), která mu zajistila konec existence právě na platformě Twitter.

Ať už se děje se známým rapperem cokoli, měl by podle mnohých slavných lidí raději vyhledat odbornou lékařskou pomoc. Samozřejmě každý z nás má právo na nějaký ten svůj názor, ale přeci jen některé věci by se měli nechat “spát”… už jen vůči úctě k památce zesnulých a jejich rodinám.

A co si myslíte o bizarním chování Kanye Westa vy?

Tématem jsme se inspirovali z ndtv.comlajk.iprima.cz

Reklama