in ,

Jako z jiného světa! 10+ zamotaných fotek, které vás popletou.

reddit.com imgur.com
Reklama

Zrak je asi nejdůležitější smysl, který máme. Pokud se bez něj člověk již narodí, je na to tak nějak zvyklý a navíc má o to více vyvinuté ostatní smysly, pokud o něj ale přijde v průběhu života, naučit se s tím žít musí být velmi obtížné. I když však člověk nejvíce věcí poznává právě zrakem, tak ani ten není neomylný. A právě následující fotky vám dokážou, že i běžné věci vám mohou pěkně zamotat mysl!

1. Kolik metrů měří??

Kdybychom nevěděli, že opravuje pouliční světlo, tak bychom si klidně mohli myslet, že se jedná o obrovského člověka o velikosti několika pater paneláku za ním.

2. Obraz v louži.

Uff, ačkoliv všichni občas vidíme v kaluži například náš odraz, tak z tohoto by se jednomu zamotala hlava. Nicméně vyfocené to je šikovně.

3. Normální tělo, obří hlava.

Tento pes vypadá, jako by měl mozek s větší kapacitou, než měl Einstein. 😀 A ještě k tomu je to kočičí hlava, takže by se muselo jednat o křížence.

4. Létající lodě na obzoru.

Pod pojmeme létající loď si všichni představíme asi něco trochu jiného. Zde však můžeme vidět zcela normální lodě, která vypadají, jako by levitovali desítky metrů nad hladinou.

5. Dnešní super úlovek.

Je to opravdu velká ryba, ale trošku nám k ní nesedí ty ruce, že by si tu s námi někdo pokoušel zahrávat?

Reklama

6. Normální stojan?

Ne tak docela, protože vypadá, jako by levitoval. Nenápadná šmouha vedle něj, která však vypadá jako stín.

7. Klasické fialové židle.

Ale jen do té doby, než je takto složíte. Poté získávají úplně nový ráz a člověk, co k čemu vlastně patří a nedokáže si představit jednu židli samostatně.

8. Nabodla se na svojí novou hračku?!

Ale na to, že se takto nabodla, bere o docela s humorem. 😀 Ale je celkem zvláštní, kam se poděla krev? Nejspíš má nějakou speciální schopnost, kterou bude zřejmě její hustý kožich.

9. Nové logo?

Této kočce se zřejmě nelíbilo, že má Ferrari ve znaku koně, a proto se rozhodla, že sama vytvoří nový znak. A udělala to docela chytře!

10. Jsou doslova spojení.

Na jedné straně člověk, na druhé straně pes, ovšem uprostřed si vůbec nejsme jistí, komu co patří. Vypadá to, jako by tuto část těla, pro jednoho ucho a pro druhého část obličeje, sdíleli.

11. Kulečník na zadní straně auta.

Tomu se říká pořádně vytuněné auto, upravit si zadní část tak, abyste si na ní mohli zahrát kulečník. Chtěli byste takové?

12. Zřejmě pes křížený s žirafou.

Opravdu to tak vypadá, protože takhle dlouhý krk nebývá u psů běžný. Jak teda vypadají tedy jeho rodiče?

 

Přiznáme se, že u některých fotek nám trvalo poměrně dlouho, než jsme si uvědomili, co se na nich doopravdy odehrává! Jak jste si vedli vy, dokázaly vám tyto fotky zamotat hlavu, nebo jste experti na optické iluze a hned jste věděli, v čem je zakopaný pes?

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama