in

Jak se SEZNÁMILI? 5 párů CELEBRIT s těmi nejroztomilejšími PŘÍBĚHY.

instagram.com instagram.com
Reklama

Poznávání nových lidí je každodenní součástí našeho života. U celebrit bychom mohli čekat, že je to poněkud jednotvárné a seznamují se s dalšími celebritami na různých večírcích. Opak je však pravdou. Mnoho párů celebrit se dokonce i v Hollywoodu potkalo velmi netradičním způsobem. Podívejte se na těch 5 nejzajímavějších příběhů, jakými se seznámili.

1. Chrissy Teigen a John Legend

Chrissy poprvé udělala dojem na Johna v jeho šatně, kde si sám žehlil, a ještě k tomu ve spodním prádle. ,,Zeptala jsem se ho, jestli si pokaždé žehlí sám, a on řekl že samozřejmě ano. Pak jsem se začali bavit a od té doby jsme spolu.“

instagram.com instagram.com

2. Neil Patrick Harris a David Burtka

Hvězda filmu How I Met Your Mother viděla svého nynějšího manžela předtím už mockrát.. Věřte nebo ne, poprvé se však dali do řeči až na nejrušnější ulici v New Yorku – v noci.

instagram.com instagram.com

3. Serena Williams a Alexis Ohanian

Zakladatel Redditu, Alexis Ohanian, se se svou manželkou poprvé setkal v Římě. Pili spolu venku kávu. Asistent Sereny Williams najednou řekl, že je u stolu krysa. Alexis hned na to řekl, že děkuje za upozornění, ale že je z Brooklynu, takže vidí krysy každý den. Tato statečnost prý udělala na Serenu velký dojem.

instagram.com instagram.com

4. Gisele Bündchen a Tom Brady

Tuhle modelku a tohohle fotbalistu seznámil jejich společný kamarád. ,,Bylo to něco jako rande naslepo. Všichni si z nějakého důvodu mysleli, že si chci najít přítele, a tak mi Toma dohazovali. Když jsem sama uviděla ty jeho okouzlující oči, doslova jsem se okamžitě zamilovala.“ říká Bündchen.

instagram.com instagram.com

5. Justin Timberlake a Jessica Biel

Justin Timberlake popisuje způsob, jakým se seznámil s Jessicou Bielovou, jako velmi ,,nehollywoodský“. Říká, že to udělal velmi staromódně – telefonicky. Prý je to něco, co se naučil od svého otce i dědečka – když žádáte dívku na rande, je správné udělat to tak, aby slyšela váš hlas.

instagram.com instagram.com

Čekali byste, že se celebrity seznamují i takto? My rozhodně ne, obzvlášť v případě Sereny Williams a Alexise Ohaniana – historka s krysou. Nicméně, je to tak, i celebrity jsou jen lidé a občas se prostě dostanou do podobných situací jako my. Který příběh Vás překvapil nejvíc?

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama