in

Jak poznat falešné Apple AirPods? Dávejte si pozor na bazarové přeprodejce!

ilikenew.cz
Reklama

Kluci z Prahy, kteří se na svém stejnojmenném kanále na platformě YouTube zabývají chytáním podvodníků v Česku, se v jejich posledním videu zaměřili na přeprodejce falešným Apple AirPods, kterých je na bazaru obrovské množství. Na stránce “letemsvetemapplem.eu” se pak můžete dočíst, jak takové falešné sluchátka odhalit.

Před několika dny, konkrétně 11.2.2024 se na YouTube kanále Kluci z Prahy objevilo velice zajímavé video. Video pojednává o nebezpečném trendu prodeje falešných Apple AirPods a na pozoru by se měli mít všichni ti, kteří se chystají k jejich koupi z bazaru od neověřených uživatelů.

Ukázalo se, že obrovské množství těchto sluchátek, které se prodávají na českých bazarech jsou falešné a odhalit je není žádná sranda. Ačkoliv tento trend trvá už více než 4 roky, společnost Apple stále nijak nezareagovala a tento “černý byznys” vesele pokračuje dál.

Často tento trik s falešnými sluchátky využívají děti či studenti jako přivýdělek, protože si za pár minut vyjednávání vydělají tolik, jako za celý den v práci. Ve videu jeden z přeprodejců krásně popisuje, jak takový přeprodej funguje od začátku až do konečného předání. Na stránce letemsvetemapplem si můžete přečíst, jak falešné Apple AirPods poznat.

Inspirovali jsme se z: letemsvetemapplem.eu

Reklama