in

Jak moc jsou BOHATÍ? 15 celebrit, které se rády CHLUBÍ!

instagram.com instagram.com
Reklama

Schválně se zamyslete, kolik celebrit znáte? Vsadíme se, že byste je ani na dvou rukách nedokázali spočítat, vždyť jen Kardashianek je 5. A teď si představte, jak jsou asi dotyční bohatí? No vlastně si to ani představovat nemusíme, protože obzvláště někteří se tím moc rádi okatě chlubí na svých sociálních sítích. Nevěříte? Podívejte se sami…

1. Jeffree Star

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jeffree Star (@jeffreestar)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jeffree Star (@jeffreestar)

2. Dan Sur

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený 👑 Dan Sur (@dansurig)

3. Lil Tay

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lil Tay (@liltay)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lil Tay (@liltay)

4. Kylie Jenner a její 3 minutový let.

5. Nicki Minaj

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Barbie (@nickiminaj)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Barbie (@nickiminaj)

Reklama

6. 6ix9ine

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílel uživatel @6ix9ine

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílel uživatel @6ix9ine

7. Soulja Boy

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Soulja Boy (Draco) (@souljaboy)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Soulja Boy (Draco) (@souljaboy)

8. 50 Cent

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený 50 Cent (@50cent)

9. 21 Savage

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílel uživatel @21savage

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílel uživatel @21savage

10. Paris Hilton

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Paris Hilton (@parishilton)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Paris Hilton (@parishilton)

11. Cardi B

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Cardi B (@iamcardib)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Cardi B (@iamcardib)

12. Kevin Hart

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kevin Hart (@kevinhart4real)

13. Mike Tyson

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Mike Tyson (@miketyson)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Mike Tyson (@miketyson)

14. Jake Paul

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jake Paul (@jakepaul)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jake Paul (@jakepaul)

15. Tyga

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený T-Raww (@tyga)

Je celkem smutné vidět, jak se někdo ovívá vějířem peněz, zatímco tam někde ve světě panují války, hlad, chudoba a nemoci… No nebylo by fér, kdyby se peníze začaly rozdělovat trochu více spravedlivěji? Co si o tom myslíte vy?

Čerpali jsme z boredpanda.com

Reklama