in

Jak vypadají CELEBRITY z obálek časopisu ve SKUTEČNOSTI?

instagram.com instagram.com
Reklama

Pro jakoukoli hvězdu, která má možnost objevit se na obálce úspěšného časopisu, je to obrovskou příležitostí. A není tajemstvím, že trvá spoustu času na vytvoření ideálního vzhledu modelky a někdy to má daleko od skutečnosti, o tom se přesvědčete právě teď…

1. Nicole Kidman

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Nicole Kidman (@nicolekidman)

2. Amber Heard

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Amber Heard (@amberheard)

3. Lady Gaga

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lady Gaga (@ladygaga)

4. Heidi Klum

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Heidi Klum (@heidiklum)

5. Eva Longoria

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Eva Longoria Baston (@evalongoria)

Reklama

6. Jessica Alba

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jessica Alba (@jessicaalba)

7. Cara Delevingne

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Cara Delevingne (@caradelevingne)

8. Miley Cyrus

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Miley Cyrus (@mileycyrus)

9. Megan Fox

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Megan Fox (@meganfox)

10. Amanda Seyfried

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Amanda Seyfried💛 (@mingey)

11. Rihanna

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený badgalriri (@badgalriri)

12. Reese Witherspoon

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Reese Witherspoon (@reesewitherspoon)

Reklama