in

FIZI a jeho ŠPANĚLSKÝ kanál! Jaký má úspěch mimo ČR?

pixabay.com instagram.com
Reklama

Pokud patříte mezi časté uživatele YouTube, tak víte, že ten tvůrce, který necílí jen na jednu zemi, ale tvoří videa i v jiném jazyce, má daleko větší sledovanost a dosah. V případě Opata či Baxtrixe se jedná o tvorbu i v anglickém jazyce. Ale co takový Fizi? Ten se toho vážně nebojí.

Pokud náhodou nevíte, tak Fizi působící na YouTube kanálu FIZIstyle, je mladý youtuber a influencer, jehož šílené challenge a pranky zná snad každý, kdo se kdy pohyboval na YouTube. Přeci jen videa s názvem: „POSLEDNÍ KDO OPUSTÍ BETON VYHRÁVÁ 20,000 Kč!“ nebo „EXTRÉMNÍ SCHOVKA O 100 000 Kč S INFLUENCERY!“ přiláká nemálo pozornosti. A jak to tak vypadá, tak ji chce mít ještě více!

I když má samotný YouTube kanál FIZIstyle k dnešnímu dni 781 tisíc odběratelů a videa se pohybují od 200 tisíc až například po neuvěřitelný milion a 200 tisíc shlédnutí, rozhodl se, že své pole působení rozšíří o další publiku. A to konkrétně o španělsky mluvící země!

Už 3. července 2022 si založil kanál FIZIstyle en Español, o kterém donedávna ještě nikdo nevěděl. Prozatím má 1,28 tisíc odběratelů a 3 videa, která se od těch našich absolutně neliší. Nevytváří totiž žádný jiný obsah, ale svoji tvorbu jen nechává předabovat.

I když je spoustou lidí spíše odsuzován, najde se i pár výjimek, kteří ho v jeho nápadu podporují a myslí si, že udělal ten správný krok. A co říkáte na jeho nápad vy? Líbí se vám Fizi ve španělštině?

Tématem jsme se inspirovali z youtube.com a antiyoutuber.cz

Reklama