in

Emilia Clarke schytává nenávistné komentáře ohledně jejího vzhledu! Kolegové ji brání.

Emilia Clarke
instagram.com
Reklama

Fanouškovská základna herečky Emilie Clarke je obrovská. Momentálně spolu čelí útoky trollů, kteří jí pod selfie příspěvek píší nenávistné komentáře ohledně jejího vzhledu. Podporují ji také kolegové ze seriálu Hry o trůny.

Emilia Clarke, známá především jako herečka co ztvárnila Daenerys ze seriálu Hry o trůny schytává nepochopitelnou kritiku. Internetoví trollové si ji prý dobírají kvůli tomu, že sdílela na svém Instagramovém účtu selfie, na které jí to prý moc nesluší.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílel uživatel @emilia_clarke

Na příspěvku drží herečka hrníček s nápisem: Jde ti to ku*va dobře, což je reference pro všechny, kteří se cítí býti na dně svých sil. Při jejím dobré úmyslu ale musí číst nenávistivé komentáře s odkazem na její obličej. “Vypadáš, jako bys narazila při letu na drakovi do zdi,” píší sledující. Je to jedna z mnoha urážek, které na ní tito trollové pod příspěvkem píší.

Samozřejmě se ale našlo spíše víc pozitivních komentářů například z řad kolegů z již zmíněného seriálu Hry o trůny, kteří ji psali podporující vzkazy. Herečka je ale natolik odolná, že nenávistné komentáře v klidu ignoruje a zaměřuje se především na ty pozitivní.

Inspirovali jsme se z: lajk.iprima.cz

Reklama