in

Doslova nepřehlédnutelná! Slavná zpěvačka svým outfitem všechny šokovala.

instagram.com
Reklama

Jak všichni víme, když se děje nějaká velká společenská událost, na kterou se mají sjet všemožné celebrity, každý se snaží vypadat co nejlépe a ti odvážnější dokonce i šokovat. Například zpěvačka Doja Cat se opravdu předvedla!

Pokud byste nevěděli, kdo Doja Cat je, jedná se o mladou dvaceti sedmi letou americkou zpěvačku a rapperku, jejíž hity můžete zaslechnout i v našich českých rádiích. Mezi její nejpopulárnější patří například Woman, Kiss Me More, Streets nebo Say So. A díky čemu se o ní mluví v dnešních dnech?

V Paříži proběhla velkolepá módní akce Paris Fashion Week 2023, na které světoznámí návrháři prezentovali své oděvy. Objevila se tu tak například Kylie Jenner s černými šaty s obří uměle vytvořenou lví hlavou a pak i již zmiňovaná Doja Cat, která se doslova rudě třpytila!

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Doja Cat (@dojacat)

Na módní přehlídce Schiaparelli Haute Couture si oblékla nejen krásné rudé šaty, ale ještě k tomu se nechala ručně osázet rudými krystaly Swarovski, kterých bylo zhruba 30.000 kusů! Takový outfit však nebyl jen tak. Celá jeho “instalace” trvala dlouhých 5 hodin.

Nevíme jak vám, ale nám přijde tento oděv nejenom velmi extravagantní, ale i poněkud nepohodlný. Lidská kůže je zvyklá dýchat a vsadíme se, že musela Doja nejednou odolat tomu, aby se nezačala někde škrábat. A co říkáte vy na její velmi diskutovaný outfit? Líbí se sám Doja’s Inferno?

Tématem jsem se inspirovali na facebook.com

Reklama