in

Cristiano Ronaldo zamával s čísly na Instagramu svého nového klubu. Kolik sledujících za dva týdny přibylo?

Cristiano Ronaldo efekt
instagram.com
Reklama

Ronaldův efekt je reálný. Sledovatelé na Instagramovém účtu fotbalového týmu Al-Nassr vyletěli neuvěřitelnou rychlostí. Za dva týdny nabrali několik milionů sledujících. Takovou rychlost ještě nikdo nezažil.

Jeden z nejznámějších fotbalistů současnosti, Cristiano Ronaldo, dělá slávu doslova všude, kam přijde. Jeho přestup do fotbalového klubu Al-Nassr, který se nachází v Saudské Arábii vyvolal v každém fanouškovi smíšené pocity. V tomto klubu si přijde Ronaldo až na neuvěřitelných 5 miliard korun za rok.

Jeho Instagramový účet je největší na celé této sociální síti (co se sledujících týče) a tak není divu, že kouzlí nejen s čísly ve fotbale, ale také s čísly na této sociální síti. V den, kdy Ronaldo oficiálně prohlásil, že jde do fotbalového klubu v Saudské Arábii se jejich čísla na Instagramu zvýšily raketovou rychlostí.

Před oficiálním oznámením činil jejich účet něco kolem “pouhého” jednoho milionu sledujících. Jakmile však Ronaldo zveřejnil fotku sebe držícího dres týmu Al-Nassr, jejich čísla se během prvních 12 hodin zvýšily o více než 1,5 milionu. O celých 24 hodin později se k číslu 2,5 milionu přidalo dalších 2,8 milionu nových sledujících.

V současné době má profil fotbalového klubu 12,5 milionu sledujících. Znamená to, že za poslední 2 týdny nabral tento profil přes 10 milionů nových sledujících a toto číslo neustále roste. Takový nárůst se opravdu nepovede jen tak někomu.

Jemu samotnému se během těchto dvou týdnů přidalo ve sledujících něco málo přes 18,6 milionů lidí. Ačkoliv má ale účet s nejvíce sledovateli, rekord s nejvíce lajky na příspěvku nedávno pokořil Lionel Messi, který má zhruba o 100 milionů sledujících méně.

Tématem jsme se inspirovali na clickbait.cz

Reklama