in ,

Co to SAKRA je? 12 fotek, na které budete koukat s PŘEKVAPENÝM VÝRAZEM!

reddit.com reddit.com
Reklama

Některé věci nenechají spát ani tu nejchladnější mysl. Například událost s názvem Světla nad Phoenixem, která se odehrála v roce 1997 v Americkém státu Arizona. Několik tisíc lidí nezávisle na sobě tehdy potvrdilo, že na obloze spatřili UFO, mezi svědky byly i uznávané osobnosti. Fotky, které nyní uvidíte, sice nezobrazují UFO ani nic podobného, ale jejich míra divnosti, nebo lépe řečeno bizarnosti je na dost podobné úrovni!

1. Proč by to někdo dělal?

Že si někdo bez svolení ukrojil z mého dortu mě samozřejmě štve, ale proč to udělal takhle d*bilním způsobem? Asi, aby mě ještě víc naštval.

2. Jak se tady asi sedí?

No, nejspíš blbě. Na druhou stranu to může být dobré, pokud si chcete natáhnout nohy – možná přesně pro takové lidi je tato sedačka dělaná.

3. Asi se moc neochladíme.

Možná jste již zažili to, kdy jste se vraceli na hotelový pokoj z pláže, bylo horko a těšili jste se, až si zapnete klimatizaci. Tato však úplně lehce zapnout nepůjde, leda, že byste měli prodlužovačku.

4. To bude mňamka.

Tato bulka nám sama říká, že je nejlepší, pokud jí sníte do určitého datumu. Možná, že na chuť to nemá žádný vliv, ale i tak jí radši jíst nebudu, nejspíš ten inkoust z tiskárny nebude úplně zdravý.

5. U babičky doma.

Babička je nejspíš u mléka zvyklá na klasické obaly bez víčka. Tohle ale bude od ní možná nějaký vtip, protože vtipné to rozhodně je. A zároveň velice zbytečné.

Reklama

6. Na ní se musí sedět skvěle.

Inovace sice nejsou někdy úplně k zahození, daná věc by však měla sloužit i tomu, čemu sloužit má. Na této lavičce, kde je půlka plochy na sezení zešikmená, se asi moc dobře sedět nebude.

7. Klika od dveří, která je mimo.

Ano, tato klika, která by měla být přidělaná ke dveřím, je z nějakého důvodu vedle nich a je tady teda doslova jenom pro ozdobu. Nic víc.

8. Žádné boty ale nevidím…

Popisky regálu v obchodech se hodí. Ještě ale, aby také k něčemu byly. A úplně nejlepší je případ, kdy je regál nadepsaný „potřeby do školy“ a pod tímto nápisem jsou lahve s alkoholem…

9. Velice užitečná kamera.

Dokáže někdo tipnout, k čemu tato bezpečnostní kamera slouží? No nejspíš k tomu, aby monitorovala hmyz, případně sem tam ptáky, kteří se objeví na tom kousku zdi, který snímá.

10. Tohle nedomysleli.

Nejspíš byli dostupné jenom dvoje druhy dlaždic a díky tomu se stalo toto. Není to sice nic hrozného, ale perfekcionisty to musí zabolet.

11. Chodník, který vede nikam.

Tento chodník je zvláštní ze dvou důvodů. Jednak tím, že je zatočený, ale hlavně pak tím, že vede k obrubníku. Asi překážková dráha.

12. Zapomněli postavit plot.

Až si někdy budete připadat zbyteční, vzpomeňte si na tuto bránu. Nebo se plot teprve bude dodělávat? Těžko říct.

 

Tyto obrázky opravdu postrádají smysl. Ačkoliv se často nejspíš jedná o nějaké vtipné pokusy a recese či nějaké chyby, na hodnotě jim to rozhodně neubírá a pozornost si získají docela jednoduše.

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama