in

Co NEDÁVAT učitelům? 10+ trapných KLIŠÉ!

pixabay.com
Reklama

Určitě to znáte… je konec školního roku, vysvědčení, a vy nevíte, co svému třídnímu učiteli dát. Většinou to každý vyřeší kytkou za pár korun a čokoládou nebo hrnkem na památku. Napadlo vás ale někdy, že kdyby každý dal vyučujícímu například právě čokoládu, tak by si mohl otevřít vlastní obchod se sladkostmi, protože jinak by dostal cukrovku? No a když se nad tím člověk takto zamyslí, tak přijde asi na dalších 10+ věcí, které je vážně lepší učitelům nedávat. A kdo z vás se dostane až do závěru, tak zjistí pár tipů na dárky, které by zajisté ocenil naprosto každý učitel! Tak jdeme na to.

1. Čaj a káva

pixabay.com

2. Kosmetika

pixabay.com

3. Deníček

pixabay.com

4. Hrnky a keramické sady

pixabay.com

5. Sladkosti

pixabay.com
Reklama

6. Šperky

pixabay.com

7. Sošky

pixabay.com

8. Parfém

pixabay.com

9. Dárkový koš s jídlem

pixabay.com

10. Plyšák

pixabay.com

11. Oblečení

pixabay.com

12. Kniha

pixabay.com

Možná vás překvapilo, co všechno jste zde našli, ale když se nad tím opravdu člověk zamyslí, tak když si každou věc vynásobíte například 20 lidmi (což je většinou průměrný počet žáků ve třídě), tak je to se sladkostmi i s těmi hrnky opravdu ke zbláznění. 

Učitelé mají rádi, když dáte dárkem najevo, že je znáte a darujete jim něco, co souvisí s jejich zálibami či životním stylem. Avšak pokud hledáte nějaký universální nápad, pro jakéhokoli učitele bez ohledu na věk a pohlaví, tak můžeme doporučit flash disky a powerbanky. V dnešní době potřebují tyto věci totiž snad už úplně všichni. A co vy a vaše dárky učitelům? Co jim nejčastěji dáváte?

Čerpali jsme z adme.media

Reklama