in

Co dělá Misha dnes a s jakým nepříjemným zážitkem z dětství se svěřil?

youtube.comyoutube.com
Reklama

Mischovy šílenosti byla celkem bizardní tvorba malého Michala Floriana a jeho staršího bratra. V Česku bořili rekordy. Michalovi bylo tenkrát devět let a jeho písničky o videohrách a hmyzu znali skoro všichni. Misha dnes tvoří hudbu na svém kanále v angličtině. Nedávno již sedmnáctiletý mladík však přiznal, že byl v dětství sexuálně zneužitý.

Tehdy devítiletý Misha se nejvíc proslavil videoklipem „Pokemon Go song“, který má na Youtube neuvěřitelných sto miliónů zhlédnutí. Dvojice bratrů se stala tak populární, že na ně reagovali i celosvětově známí youtubeři jako PewDiePie a IShowSpeed. A není divu, jejich tvorba vzbuzuje spousty emocí dodnes.

Malý Michal a jeho bratr se svou tvorbou dostali do povědomí velké spousty lidí. Zároveň se jako kluci museli vyrovnávat s náporem hejtů nejen z Česka. Tak silný nátlak ze všech stran však nebylo to jediné s čím se Misha musel potýkat. Teprve nyní se po letech svěřil na TikToku s velmi zarážející a smutnou věcí. Byl sexuálně zneužitý.

„Když mi bylo jedenáct let, tak jsem byl sexuálně zneužitý někým, koho jsem potkal na internetu,“ svěřil se Misha v angličtině. „Často přemýšlím nad tím, jestli na mě někdy myslí a jestli se kvůli tomu cítí provinile,“ pokračuje. Své pocity a nepříjemný zážitek se promítly do jeho písničky, která je rovněž v angličtině.

Při psaní textu myslel na budoucí ženu toho muže, který ho zneužil. „Ona si bude myslet, že ho zná tak moc dobře, ale nikdy možná nebude vědět o mně a o tom, co udělal,“ řekl. Misha v poslední době na sítích moc aktivní nebyl. Video zveřejnil rovněž na Instagramu, kde se shledalo s podobnou reakcí jako na TikToku. „Hluboce mě mrzí, že jste si musel projít tak hroznými věcmi. Mluvit o tom opravdu chce odvahu a jsem na vás pyšná,“ komentuje video jedna slečna a rozhodně není jediná.

Tvorba Mishy byla dřív hodně kritizovaná, ale přiznal, že spolu s bratrem bizardní obsah tvořili záměrně. Až s postupem času začala být jeho tvorba serióznější. Dnes zpívá klasické popové písničky v angličtině.

Čerpali jsme z antiyoutuber.cz

Reklama