in

Chlapec získal 3,5 milionu díky hraní videohry! Jak to za pouhých 31 hodin dokázal?

pixabay.com
Reklama

Vsadíme se, že každý z nás usíná někdy s myšlenkou, co je potřeba k tomu, abychom si přišli ke slušným penězům. Samozřejmě, stát se milionářem přes noc a bez práce zní nemožně, ale jak se zdá, někdy to tak úplně nemožné není.

Dámy a pánové, dovolte nám, abychom vám představili šťastlivce roku. Malému klučinovi se totiž povedlo něco, díky čemu má o svoji blízkou budoucnost zajisté postaráno. Jen díky hraní své oblíbené hry se totiž stal milionářem! A jak je něco takového vůbec možné?

“Dítě, které hrálo Counter-Strike: Global Offensiv pouze 3 dny, v čistém herním čase jen 31 hodin hraní, otevřelo jeden z nejvzácnějších nožů, jaký se kdy ve hře vyskytl. Oficiálně pak tento nůž prodal a to za 169 000 $…” stojí v příspěvku na Twitteru, ve kterém můžete níže vidět, o jaký nůž se přesně jednalo.

Takové štěstí se opravdu nevidí jen tak každý den a věříme, že na něj museli být jeho rodiče i náležitě pyšní. Koneckonců, kdo by nebyl na svého syna pyšní, když by tou “ztrátou času za počítačem”, najednou vydělal v přepočtu 3 a půl milionu korun. 

Tématem jsme se inspirovali na lajk.iprima.cz

Reklama