in

Babyboom! Paris Hilton má dceru, Barbora Strýcová i Kateřina Kasanová jsou těhotné. Kdo další?

instagram.com
Reklama

Ještě to není ani rok co se Paris Hilton pochlubila synem Phoenixem, teď se ukázalo, že má i dcerku. Jmenuje se London, ale na fotku si budeme muset ještě počkat. Miminko čekají také zpěvačka Suki Waterhouse a Robert Pattinson. Dvojnásobná maminka bude také modelka Kateřina Kasanová nebo tenistka Barbora Strýcová. Jaké další celebrity se těší na miminko?

Paris Hilton se poprvé stala matkou před 11 měsíci. Tehdy jí syna Phoenixe odnosila náhradní matka. Ani v případě novorozené London to není jinak. Paris sice nedávno v podcastu zmínila, že se nemůže dočkat, až bude její syn velký brácha. Nikdo však nečekal, že se to stane tak rychle. Ani o prvním dítěti nikdo nevěděl dřív, než se narodilo. Otcem dětí je podnikatel Carter Reum, kterého si Paris vzala v roce 2021.

Novinku o tom, že bude dvojnásobná máma si na Instagram vyvěsila také modelka Kateřina Kasanová. Miss Czech Republic 2017 se pochlubila těhotenským bříškem spolu se svým prvorozeným synem a partnerem Tomášem. Druhé miminko neplánovali a Katka o něm mluví jako o daru z nebes. Nyní žijí v Jižní Koreji a plánují svatbu.

Barbora Strýcová v letním rozhovoru řekla, že by druhé dítě moc přála. A vyplnilo se. I ona se nedávno pochlubila na svých sociálních sítích těhotenským bříškem s popiskem, že Víňa bude velký brácha! Tenistka poprvé porodila v roce 2021, po pauze se vrátila na kurt, vyhrála Wimbledon a nyní s vrcholovým sportem končí. Důvod je jednoduchý – chce se věnovat rodině.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Barbora Strycova🐝 (@barborastrycova)

Druhého dítěte se již brzy dočká také Eva Perkausová. S manželem mají skoro ročního syna Killiana. S manželem Ivanem Heckem si teď užívají sluníčka ve Spojených arabských emirátech. „Teď, když v srdci nosím dvě lásky – jednoho malého anděla, který už je s námi, a druhého, který se teprve chystá přijít na svět, je to dvojnásobné štěstí. Dva malí bráchové, kteří rozjásávají každý okamžik mého dne,“ napsala moderátorka na Instagramu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Eva Perkauѕová (@evaperkausova)

Všem gratulujeme a přejeme hlavně zdraví!

Čerpali jsme z prozeny.cz

Reklama