in

90 000 000 zhlédnutí za 24 hodin? Trailer nového GTA láme rekordy!

Grand Theft Auto VI Trailer Rockstar Games
Reklama

Nekonečných deset let čekání je u konce. Herní studio Rockstar Games vydalo trailer k dlouho očekávanému pokračování veleznámé herní série GTA, s názvem GTA VI. Očekávání jsou obrovská, streameři a youtubeři ve velkém reagují, a i díky tomu můžeme být svědky neskutečných čísel, které trailer přináší.

S oznámením data vydání nového dílu GTA, který spatří světlo světa v roce 2025, a zmíněného traileru, předcházely menší komplikace. Někdo totiž zveřejnil video upoutávku o několik hodin dříve, než samotní vývojáři. Ti se rozhodli reagovat a okamžitě na svém kanále zveřejnili trailer, který ani ne za 24 hodin získal více než 90 000 000 zhlédnutí.

Ve videu najdeme překrásnou a velmi rozmanitou grafiku s úchvatnými záběry, které ukazují Ameriku tak, jak jí známe z filmu. Krokodýl v bazénu, twerkování na autě či loupežná přepadení, to vše jsou jen střípky z dlouho očekávaného traileru.

Pohodlně se usaďte a vychutnejte si ho plnými doušky.

V komentářích fanoušci oceňuji velké množství postav, které se prochází ulicemi a dle některých dokonce brilantní vykreslení opravdového života v Americkém velkoměstě.

Jisté už teď je, že hra GTA VI bude lámat rekordy v prodeji a získá si srdce miliónů herních fanoušků po celém světě.

Reklama