in

5 věcí, které ženy dělají, ale muži o nich neví! Děláte to i vy?

Reklama

Ženy jsou velmi tajemná stvoření, které mají mnoho svých tajemství, které dělají, ale nikomu o nich neříkají. Zde vám řekneme 5 věcí, které ženy dělají, ale muži o nich neví!

1. Na rande si dává salát, ale doma sní klidně celou kachnu.

Když ženy jdou do společnosti, chtějí na muže udělat ten nejlepší dojem, hlavně, aby si myslel, jak střídmě a zdravě jí, vtip je ale v tom, až slečna dojde po dlouhém večeru domů celá hladová, to se potom dějí věci.

pexels-photo-7
zdroj: Pexels.com

2. Touží po svatbě, ale před partnerem nic neřeknou

Skoro každá žena, která má delší vztah, chce svatbu, ale raději o tom před svým partnerem nezačnou mluvit, protože čekají, až jim to partner jasně dá najevo sám.

pexels-photo-132765
zdroj: Pexels.com

3. Říkají jiné částky u věcí, které si koupily

Když jde žena nakupovat, tak to stojí opravdu za to, hlavně peněženku to velmi často bolí. Většinou to ani skoro nemůžou pobrat, ale když dojdou domů, začnou tvrdit, jak všechno bylo ve slevě za polovinu. Sranda začíná tam, kdy se partner koukne na stav bankovního konta.

pexels-photo-135620
zdroj: Pexels.com

4. Neříkají vám, kolikátý jste její přítel

Tuto informaci si většinou slečny nechávají pro sebe, pravda, někdy mají pro to svůj důvod, protože číslo někdy bývá i trojmístné.

pexels-photo-29594
zdroj: Pexels.com

5. Neřeknou vám pravý důvod, proč jsou naštvané

Některé ženy bývají často velmi naštvané a vy si říkáte proč? Rád bych vám to řekl, ale ono je problém, že někdy ženy samy nevědí.

pexels-photo-235185
zdroj: Pexels.com

-ls-

Reklama