in

Začínáte se světovým hitem FORTNITE? Podívejte se na našich pět tipů pro začátečníky.

Reklama

Tentokrát jsme se rozhodli věnovat hře Fortnite. Přestože má hra milióny hráčů a stala se pro rok 2018 zřejmě nejhranější hrou, stále spoustu hráčů přibývá. A proto přinášíme pět základních tipů, které můžete využít ve svých začátcích. 

Shield

Shield je absolutní základ, který si určitě sežeňte. Dokáže Vám přidat jednou tolik životů, což je v boji nepostradatelná záležitost. Takže pokud byste neměli kvůli nějaké zbrani v inventáři dostatek místa, určitě neváhejte a štít nahraďte za některou z Vašich zbraní.

Zdroj: progameguides.com
Zdroj: progameguides.com

SMG Pistol (Tec-9)

Strašná spousta začátečníků má z nějakého nevysvětlitelného důvodu pocit, že Tec-9 je skvělá zbraň a v boji jí upřednostňují. Je to absolutní nesmysl, protože se jedná o téměř nejhorší zbraň ve hře. Berte cokoliv jiného!

Zdroj: twitter.com/PlainEFX
Zdroj: twitter.com/PlainEFX

Další tipy naleznete na druhé stránce.

Útěk

Spoustu začátečníků uvidí nepřítele a nejčastější reakce je snaha o útěk bez jakýchkoliv okolností. Což samozřejmě ve většině případů nedopadá vůbec dobře.

Jak tedy utéct efektivněji?
Využívejte stavění. Určitě budete mít trochu materiálu a pokud na Vás začne někdo střílet, stavte jako zběsilý zdi před sebou a zároveň utíkejte. Samozřejmě pokud to bude možné, využijte schody a dostaňte se do lepších míst.

Zdroj: artistryingames.com

Oživení spoluhráče

Zní to jako jednoduchá akce, která nejde nijak pokazit. Ovšem i oživení může být věda a opět je potřeba použít stavění. Pokud v boji náhle Váš spoluhráč upadne, postavte kolem něj zeď a ihned ho oživte. Rozhodně se při oživování nerozhlížejte, jinak se akce přeruší.

Zdroj: www.reddit.com

Reklama

Pohyb ve vodě

Voda je v celku podivuhodný prvek v této hře. Je zcela neprůstřelná a pokud se chcete pohybovat rychleji než hráč, který se jí snaží klasický přejít, použijte skok. Skákáním jste o něco rychlejší a mnohdy se Vám to bude hodit. Ovšem nepřehánějte to a mezi skoky dávejte malé pauzičky, je to efektivnější.

Zdroj: www.gamingfortheweekend.com

Reklama