in

Tohle zažít nechcete! 10+ fotek ukazujících opravdovou smůlu.

reddit.com reddit.com
Reklama

Mezi štěstím a smůlou by měl jako mezi vším existovat přirozený balanc. Pokud máte pocit, že se vám v poslední době všechno daří a máte až moc štěstí, tak nejspíš brzy přijde, ačkoliv to samozřejmě nikomu nepřejeme, okamžik, kdy vás postihne smůla. Aby se nám v životě vždycky všechno podařilo podle představ, to zkrátka není reálné, většina z vás to nejspíš již poznala a své o tom ví i následující lidé, jejichž den se tentokrát vydal opačnou stranou!

1. Měl jsem být opatrnější.

Vypadá to jako hnědá malířská barva, ale je to vyjetý motorový olej. Omylem jsem upustil dvacetilitrový kýbl a nadělalo mi to menší nepořádek.

2. Asi to chce nový mixér.

Dnes ráno jsem zjistil, že dno nádoby na můj mixér už není úplně stabilní. Samozřejmě jsem to nezjistil úmyslně, ale omylem způsobem, jakým jsem nechtěl.

3. Happy Happy.

Koupil jsem své sestře k narozeninám tuto výzdobu, která měla představovat nápis “Happy bday”, tedy “veselé narozeniny”. Místo toho tam však je dvakrát slovo “veselé”. Někdo jiný teď nejspíš bude mít dvakrát slovo “narozeniny”.

4. Hodně divná kočka.

Každý rok si necháváme vyrábět kalendář s fotkami našeho psa. Pro letošek to však vypadá, že náš pes bude tentokrát kočka.

5. Tohle čistit nechcete.

Když kýbl s barvou upustíte někde na ulici (a nezašpiníte si oblečení), nejvíc vás naštve to, že musíte hned kupovat nový. Když se to však stane ve vašem autě, tak ten důvod ke vzteku je najednou o dost vyšší.

Reklama

6. A že se trefil zrovna tam.

Ačkoliv jsem svůj cadillac nezaparkoval úplně před tento strom, vítr nejspíš foukal takovým směrem, že ho shodil přímo na něj.

7. Dnes žádná indie.

Chtěl jsem si dát indické jídlo tikka masala, ale ještě v obchodě mi to spadlo a rozbilo se. Nejenom že jsem bez jídla, ale ještě to vypadá, jako bych se pos…

8. Vydržel celé tři hodiny.

Svůj nový iPhone jsem si koupil o půl jedenácte. Už o půl druhé mi však spadl a praskla jeho skleněná zadní strana.

9. I České dráhy můžou závidět.

Vlak, kterým jsem jel, měl zpoždění 12 hodin kvůli počasí a byl jsem v něm prakticky sám. Skvělý začátek pro hororový film!

10. Budu muset zhubnout.

Moje přítelkyně mi omylem vyprala svetr, na němž je upozornění, aby se čistil pouze na sucho. Teď to vypadá, že do něj budu muset zhubnout.

11. Skvělý výhled!

Včera jsem si vyrazil na horskou túru, abych si užil skvělý výhled. Jak to však vypadá, budu si ho moct užít maximálně z fotky.

12. Vidíte ho tam?

Můj syn má rád bílou čokoládu, tak jsem mu chtěla koupit tyto cereální kuličky, kde jsou namíchané klasické a bílé. Tedy, měly být, ale ta jedna tam vypadá, že tam nemá co dělat.

 

Někdy stačí opravdu malá chvilka nepozornosti nebo souhra nešťastných okolností, a hned je nadělení. Bohužel, takovým věcem se člověk občas nevyhne, i když si dává sebevětší pozor. Co vy a smůla, našli jste se v některých z těchto fotek? 

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama