in

10+ fotek od lidí, kteří se tentokrát opravdu nenudili!

reddit.com reddit.com
Reklama

Určitě znáte ty okamžiky, kdy se fakt nudíte a přemýšlíte, jak nudu zahnat. Někdy to může být i v situacích, kdy se věnujete nějaké “velmi zajímavé” činnosti, která vás fakt nebaví, ale i tak v ní musíte pokračovat a těšíte se, až už to konečně budeme mít hotové. Dnes se však mrkneme na fotky lidí, kteří se někdy i v takových případech dostali do situací, kdy se najednou rozhodně nenudili!

1. Falešný knír?

Můj kamarád se rozhodl, že si nechá na místo kníru vytetovat nápis KNÍR. Teďka se s tím snaží “flexit” na pláži.

2. Aspoň si jí užiju.

Poprvé po asi 35 letech si dávám bublinkovou koupel. Možná jsem to s tím mýdlem trochu přehnal, ale aspoň to bude stát za to.

3. Už nebudu kreslit.

Rozhodl jsem se, že zkusím nakreslit rychlý portrét mého synovce. Asi to nebyl nejlepší nápad, můžete nyní posoudit sami.

4. Málem jsem se pos…

Uprostřed noci jsem v náhodném autě objevil tuto kostru. Někdo asi rád straší lidi i jindy, než jenom na Halloween.

5. Chlupatý nosič kabelky.

Psy můžete naučit spoustu věcí, kromě těch základních například hledat lidi v troskách či táhnout spřežení. Například tento byl vycvičen k tomu, aby nosil kabelku. Proč ne!

Reklama

6. Musel jsem to udělat.

Když jsem uviděl tuto dlouhou bílou prasklinu v jenom obchodě, tak jsem musel udělat jednu věc, a to sice zahrát si na Spidermana.

7. Jede si jak pán.

Dnes ráno jsem potkal na motorce tohohle týpka, co vypadá jako nějaký predátor. Trochu zvláštní styl, ale určitě tím na sebe strhne pozornost!

8. Jako po ohni.

Jaký je rozdíl mezi tím, když půjdete ho hořícím povrchu a po legu? Asi žádný, protože to obojí bude bolet skoro stejně.

9. Tomu se říká risk.

Pokud si chcete ranní kávičku něčím okořenit, zkuste toto. Postavte si jengu, pár kostek přesuňte a poté tam dejte i hrníček.

10. To muselo dát honě práce.

Když se podíváte pozorně, tak uvidíte, že celé toto auto je pokryté malými kovovými mincemi. Kolik jich podle vás bylo použito?

11. Když ti manžel dokončí účes…

Takhle nějak to může dopadnout, pokud byste svého manžela požádaly, aby vám udělal účes. Tomuto prckovi to ale určitě nevadí.

12. Co tam asi měl?

Jak asi musela vypadat pokrývka hlavy, kterou nosil tento chlapík? Je přesně vidět, kde zhruba byly díry a kde ho to trochu spálilo.

 

Co vy a nuda, zažíváte tento pocit často, nebo jí spíše neznáte? No pokud jste si odpověděli tou první možností, tak vám tyto fotky možná mohou posloužit trochu jako inspirace, jak si to příště trochu zpříjemnit!

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama