in

Zvrat v životě divoké Lindsay Lohan? Čeká miminko!

instagram.com
Reklama

Herečka Lindsay Lohan známá především z filmů pro teenagery oznámila na svých sociálních sítích skvělou novinku. Čeká miminko! Což je pro každou nastávající maminku jistě skvělá zpráva. Pravděpodobně pro herečku pokračuje šťastné období. Nebylo tomu ale vždy tak.

Lindsay Lohan narozena 2. července 1986 začínala jako dětská modelka. V deseti letech začala svou první hereckou rolí v telenovele Another World. Ve filmu Past na rodiče, který získal ohlas u diváků,  ale i kritiků, si zahrála již v jedenácti letech. Větší role můžeme vidět např. ve filmu Mezi námi děvčaty (2003) nebo Protivný sprostý holky (2004).

Dále si zahrála v mnoha dalších filmech jako je Můj auťák brouk (2005). Pozitivní ohlasy kritiků získala v roce 2006 za role ve filmech Bobby a Jen trošku štěstí. Nahrála dokonce i debutové album Speak a nebo album Little More Personal. V roce 2014 vyšel dokonce dokumentový seriál Lindsay.

Ani tato americká hvězda se ale nevyhnula skandálům, alkoholu a drogám. V letech 2010 – 2013 podstoupila tři odvykací kůry. Léčila se ze závislosti na alkoholu a drogách. Měla dokonce i problémy se zákonem. Několikrát ohrozila svůj život a životy ostatních při řízení pod vlivem alkoholu nebo kokainu, za což byla následně i zatčena.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lindsay Lohan (@lindsaylohan)

Lindsay můžeme znát například i z kauzy, kdy ukradla šperk za 2 500 dolarů (cca 50 000Kč) nebo při situaci, kdy chtěla unést dítě. Byla několikrát zatčena a ani to ji však nepoučilo. Nyní ale Lindsay seká dobrotu a dokonce se vrátila po tom všem na filmová plátna.

14. března 2023 zveřejnila na svém Instagramovém profilu příspěvek s dětským body a nápisem “coming soon…” v překladu “přijde brzy” . Snad je tedy herečka konečně na správné životní cestě a miminko ji jen utvrdí v tom, že život v drogách není to pravé ořechové.

Inspirovali jsme se na kafe , Wikipedia 

Reklama