in ,

Zůstalo vám po rozchodu TETOVÁNÍ ? 10+ vtipných možností, jak to PŘEDĚLAT!

instagram.com
Reklama

Tetování je v poslední době opravdu velmi populárním a rozšířeným trendem. A i když si na sebe může člověk nechat vytetovat opravdu cokoli, nikdy by to neměl uspěchat. Pokud se tak stane, pak to dopadá opravdu špatně a to zvláště, když se jedná a vytetování jména partnera. Ne, že by všechny lidské vztahy netrvaly věčně, ale jak sami dnes uvidíte, je to opravdu hloupost, která se pak musí předělávat. Pokud se to týká i vás, inspirujte se!

1. Pavouk vše zakryje.

2. Malíř to přemaloval.

3. Velká růže

4. Víra je důležitá.

View this post on Instagram

Did a semi coverup of a name on the ass cheek that I did years ago for one of my customer. Guess what name we are going to cover today? ????????‍♂️ Talking about pain in the ass, literally. ????????????‍♂️????What do I used to tell everyone about getting names of bf, gf, husband or wife or wives ????? DON’T!! Fast forward to 2019, yes please get them, heck I’ll throw in a cute little heart beside your guy’s name too ❣️I love guaranteed repeat customers ????????????????????#coveruptattoo #coverup #namestattoo #extattoo #asstattoo #butttattoo #painintheass #painful #smalltattoos #faith #faithtattoo #saynotonametattoos #thankyoupleasecomeagain #girly #tattooedgirls #girlswithtattoos #girlswithink #inkedgirls #inked #inkedup #jayteetattoos #tattoo #tattoos #tattoovancouver #vancouvertattoo

A post shared by JayTee Tattoos (@jayteetattoos) on

5. Strašidelná lebka

Reklama

6. San Francisco

instagram.com

7. Jako by nebyl.

8. Moudrá sova.

9. Zakryto autem.

10. Motýl

11. Velkolepý orel

12. A tak se stala z Mary Marge.

13. Batman

Lidé jsou prostě nepoučitelní. Když jim ostatní říkají, aby si netetovali jméno své lásky, stejně neposlechnou a na důkaz věrnosti si to stejně nechají udělat. Poté toho po rozchodu hořce litují a jak jste mohli vidět, tatéři pak měli co dělat, aby to nějak zachránili. Pokud jste se v životě i vy podobně spálili, doufáme, že jste v naší galerii nalezli alespoň nějakou tu inspiraci.

Čerpali jsme z distractify.com

Reklama