in

Změna ÚČESŮ na jedničku! 10+ lidí, kteří na sebe mohou být PYŠNÍ.

reddit.com
Reklama

Někteří z vás si to možná ani neuvědomují, ale vlasy tvoří významnou část našeho vzhledu. Pokud jste někdy během života nějak výrazněji, ze dne na den změnili barvu nebo celkový sestřih svých vlasů, tak jistě budete souhlasit, že ta změna je určitě znát. Jestli k lepšímu nebo k horšímu, to už samozřejmě posoudit nemůžeme. Dnes si však ukážeme pár mužů a žen, kteří se pro změnu svého účesu rozhodli a byl to rozhodně posun kupředu!

1. Rok po transplantaci vlasů.

Dříve jsem trpěl nedostatkem vlasů a jelikož mi nepomáhal žádný přípravek, rozhodl jsem se pro transplantaci vlasů. Bez pochyby to bylo super rozhodnutí.

Follow up: I am now 1 year post op from my hair transplant! AMA
by u/Gggilla614 in Hair

2. Ze světlé na tmavou.

Napadlo mě, že tmavé vlasy by mi mohly slušet více, než světlé. Tak jsem si je zkusila obarvit, k tomu jsem ještě změnila sestřih tak, abych měla i ofinu a vypadá to skvěle.

Before/after I posted a while back about wanting to go darks finally did it and went for bangs too!
by u/Pamalamuhdingdong in Hair

3. I zkrácení může pomoct.

Holky a ženy většinou nosí delší vlasy. Já jsem se však rozhodla si ty svoje zkrátit a musím říct, že mi to takto sluší více.

Before/After!
by u/TheGreatsGabby in Hair

4. Už to stačilo.

V posledních letech jsem svoje vlasy často akorát poškodila během marných pokusů o změnu k lepšímu. Nakonec jsem se rozhodla si je takto zkrátit a konečně to stojí za to, už to takto nechám, ať to zase nepokazím!

I did a lot of damage to my hair over the years, it’s now the shortest it’s ever been and i’m gonna leave it the hell alone. Before/ After
by u/girlboss93 in Hair

5. Jak to ještě vylepšit?

Moje vlasy sice již dříve vypadaly hezky, i tak jsem se ale rozhodla zkusit něco, co by je mohlo ještě zkrášlit. Přidala jsem ke svojí přírodní blond barvě ještě odstín fialové a povedlo se to.

Two hair colors, two completely different vibes 💖🥰
by u/hentaihoneyyy420 in Hair

Reklama

6. Dva důležité kroky.

V září mi bylo 40 let a přemýšlel jsem, jak vylepšit své vlasy. Nejprve jsem podstoupil transplantaci vlasů a poté jsem si je i mírně dobarvil. Můžu říct, že jsem spokojený.

I turned 40 in September and I’ve been thinking about trying a hair replacement system. So I finally did. After coloring it and cutting it, a few learning experiences(mistakes), and then coloring my natural to cover grey and blend the system better this is what I got. Not too bad for the first try.
by u/Uncutkris2 in Hair

7. Konečně vypadám kultivovaně.

Řekl jsem si, že by to asi chtělo změnu mých vlasů a neupravených vousů. Zašel jsem do kadeřnictví se svým přáním a nyní to vypadá skvěle.

Before and after. What do ya think?
by u/Farmerboi2006 in Hair

8. Miluju svojí novou barvu!

Již delší dobu jsem přemýšlela, že bych si lehce přibarvila svoje vlasy. Tak jsem to udělala, k tomu jsem si je nechala trochu sestřihnout a nyní vypadám o deset let mladší.

I love my new hair color! Before and After! Thank you guys for your help!
by u/twosadpotato in Hair

9. Vlasy, ale hlavně vousy.

OK, zde to není tak úplně o vlasech, ačkoliv menší úpravu také potřebovaly. Co se však týká vousů, tak bez delšího holení to nyní vypadá lépe.

M/46/6’0[500+>220<300] Almost 300 pounds of body fat before gaining back 80+ pounds of lean muscle. Face gains after major depression and even bigger life changes. Living life as my best self now
by u/crabcake in progresspics

10. Pár důležitých změn.

Nabarvila jsem si vlasy, přestala jsem si trhat obočí a přestala jsem si dávat makeup. Také jsem pár desítek kg zhubnula a jsem šťastnější.

F/23/5’7 [270lbs > 185lbs = 85lbs] (1 year) (maintaining for 3 years) dyed my hair, stopped plucking my eyebrows, put in some contacts and took off my makeup
by u/IntelligentUmpire501 in progresspics

11. Konečně v salonu.

Už delší dobu jsem si chtěla zajít do kadeřnického salonu s tím, že si chci trochu vylepšit účes. Nechápu, proč jsem vlastně tak dlouho čekala.

Before and after. Finally went to a salon to fix my hair! The balayage will give me a nice break with the roots.
by u/dinosaurpixie in HairDye

12. Konečně mám ofinu.

Před ofinou vs. po ofině. Co si o tom myslíte? Za sebe říkám, že je to skvělá změna!

Finally got bangs! Here’s my before and after. Honest thoughts?
by u/juanmonmaria in femalehairadvice

 

Pokud se rozhodujete, že taky změníte svůj účes, můžete se inspirovat některou z těchto fotek a vidíte, že se není čeho bát! Pokud si však přeci jen nejste jistí, vyzkoušejte některou z mnoha aplikací, která vám ukáže, jak byste s jiným účesem vypadali.

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama