in

Zemřela jedna z hlavních postav Kobry 11! Zřítilo se s ním letadlo

csfd.cz
Reklama

V pouhých 51 letech zemřela jedna z hlavních postav policejního seriálu Kobra 11. Na dovolené se spolu s jeho dvěma malými dcerkami zřítilo vyhlídkové letadlo do moře. Po příjezdu záchranné služby už bylo pozdě. Lékaři je pár hodin na to prohlásili za mrtvé.

Filmová hvězda Christian Oliver, který je známý především svoji velice důležitou rolí v policejním seriálu Kobra 11 je po smrti. Spolu s Erdoganem Atalayem (Semirem Gerkhanem) tvořili v seriálu neodmyslitelnou dvojici a vzpomínat se na něho jako na jednu z důležitých postav.

Dle všeho měl Christian zemřít po havárii sportovního letadla spolu s jeho dvěma malými dcerkami. Tento vyhlídkový let se měl uskutečnit během jejich dovolené v Karibiku, kam zavítal spolu s celou jeho rodinou už 26. prosince roku 2023.

Vyhlídkové letadlo se mělo ve vzdušném prostoru dostat do jakéhosi problému, načež nouzově přistálo v moři. Ačkoliv se na místo ihned vydaly pobřežní hlídky a záchranka, pro Christiana s jeho dvěma dcerkami už bylo pozdě. Později ten den je lékařský personál prohlásil za mrtvé.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Christian Oliver (@christianoliverofficial)

Jen pár dní před tragickou nehodou vložil na svůj Instagramový účet fotku, ve které popřál všem jeho sledujícím a fanouškům všechno nejlepší do Nového roku a zároveň zdravil “odněkud z ráje” přičemž jeho další věta odkazovala na to, jak se těší do Nového roku.

Inspirovali jsme se z: extra.cz

Reklama