in

Za večeři 4 miliony korun? Podívejte se, kolik stojí jídlo u nejznámějšího kuchaře Salt Bae.

the-sun.com
Reklama

Za večeři u nejznámějšího tureckého kuchaře světa dal přes 4 miliony korun! Salt Bae se s účtem zákazníka následně podělil na svém Instagramovém profilu, fanouškům se to však ani trochu nelíbí a kuchaře kritizují. Jeho instagramový účet, který sleduje neuvěřitelných 54 milionů fanoušků se ocitl doslova v plamenech.

Nejznámější kuchař světa, Nusret “Salt Bae” Gökçe, se stal středem pozornosti poté, co sdílel neobvyklý účet zákazníka. Ten v restauraci Nusr-Et Steakhouse v Abú Dhabí zaplatil více než  4 miliony korun, s čímž se následně Salt Bae podělil na svém Instagramovém účtu.

Zákazník si u něho objednal dva zlaté steaky Ottoman (36 000,-), dvě hovězí svíčkové (30 000,-), jedenáct steaků z hovězího (26 000,-), víno Petrus včetně dvou lahví Petrus 2009 Louis XIII (1 322 000,-), pět lahví červeného Petrus (2 155 000,-), jednu láhev Chateau Margaux (101 000,-) a zbytek zaplatili za lahve vody a hranolky.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Nusr_et#Saltbae (@nusr_et)

Kvalita není nikdy drahá,” napsal do popisku sdílené fotky s účtem. Ačkoliv je Salt Bae známý tím, že si ve své restauraci účtuje příliš velké ceny, tohle už bylo pro spoustu jeho fanoušků příliš. “Je nechutné se tímto ohánět, zvlášť když se objevila celosvětová krize životních nákladů,” píše jeden z fanoušků. “Říkejte mi blázen, ale tohle mi připadá jako definice plýtvání penězi,” dodává další.

Reklama