in

Vždycky to nejde podle PLÁNŮ! 8 situací, kdy se něco ZVRTLO.

reddit.com reddit.com
Reklama

Člověk je tvor, co potřebuje mít pořád nějakou jistotu, nějaký plán v hlavě a tak dále. Jenže náš vesmír je často dost nepředvídatelný. A o tom by vám především mohli vyprávět lidé z dnešního článku, kteří si prošli docela vtipnými, někdy ale zároveň bolestnými situacemi, které je však třeba brát taky s humorem! Pojďme se na to společně podívat!

1. Sáhl jsem pro krém do té nejvyšší police a samozřejmě, že jsem celou polici vyklopil do dřezu. A jen tak mimochodem, krém na holení explodoval a zašpinil tak celé umyvadlo…

Reached for a cream on an upper shelf of the medicine cabinet. Tipped the entire shelf into the sink. Shaving cream exploded and cracked the sink basin. Sliced my finger on the crack while cleaning this up. The cream was in another room.

2. Minulý víkend má žena zapomněla uklidit opalovací krém. Vypadá to komicky.

3. Tak tohle není příjemný pohled.

4. Dnes má moje přítelkyně 23.

5. I když bylo místo přímo vedle mého bytu, rozhodl jsem se zaparkovat trochu dál v parku. Takhle se mi karma odvděčila..

Reklama

6. Problém je, že tohle je jediná dálnice, která spojuje sever s jihem…

7. Předplatil jsem si na rok dopředu mytí auta. Jenže tu myčku bohužel zbourali.

8. To počasí si z nás snad dělá srandu! Včera svítilo sluníčko a sníh žádný.

Upřímně, nejvíc nás pobavilo hned to první. Stačí jen blbý pohyb v koupelně a hned je z toho úplná katastrofa! No nezávidíme těm lidem… Bohužel i takové věci se holt dějí a je třeba s nimi prostě počítat. Protože s čím větším optimismem tyhle věci vezmete, tím šťastnější bude váš život!

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama