in

Video: Velryba si chtěla hrát? Tomu se říká zážitek!

facebook.com
Reklama

Divoká zvířata jsou velmi nepochopení tvorové. Lidé se jich spíše bojí, maximálně si je vyfotí a v tom nejhorší případě je i zabijí pro svůj užitek. V případě mořských živočichů by se dokonce dalo říci, že to platí dvojnásob. Jak vás ale přesvědčí dnešní video, i takové velryby si mohou chtít prostě jen hrát.

Ano, slyšíte dobře. Na internetu se objevilo video, na které můžeme vidět, že i velryby jsou jen hravá a zvídavá zvířata, která se například stejně jako pes či kočka mohou těšit z lidské přítomnosti a pozornosti.

Něco takového se však rozhodně neděje každý den a tak je velkým štěstím, že se tento moment podařilo zaznamenat na kameru. Na úžasné záběry se můžete podívat zde spolu s námi.

Jak je na videu krásně vidět, jako první se objevila velryba, která se přiblížila do bezprostřední blízkosti k jednomu z paddle boardistů a jen ladně splývala vedle něj. Jako by se snažila získat pozornost podobně, jako to dělává pes, když si chce hrát.

Poté se však u druhého paddle boardisty objevila druhá velryba, která si vyloženě chtěla hrát. Plava kolem něj, šťouchala hravě do paddle boardu a podplavávala jej, jako by chtěla poslat podvodní obejmutí. Celý nádherný a nevídaný záběr pak končí tím, že společně obě dvě velryby odplavou.

Věříme, že něco takovému musel být pro paddle boardisty neskutečný zážitek, který jim bude nejeden člověk závidět. Ne každý den totiž máme tu možnost vidět, že by se s někým chtěla velryba kamarádit. A jak se líbí tohle video vám?

Tématem jsme se inspirovali na facebook.com

Reklama