in

Video: Shopaholicadel má Tinder? Tiktoker našel její údajný účet!

tiktok.com tiktok.com
Reklama

Dámy a pánové, naposledy jsme vás informovali o Shopaholicadel ve spojitosti se zvláštním videem, ve kterém nám vysvětluje, že se na její internetové osobě podílel sám Kazma, a také ve spojitosti s Davidem, kterého údajně odmítá pouštět ven za kamarády bez jejího neustálého dozoru a tak si s nimi může maximálně jen psát nebo volat. Máme tu však pro vás další novinku. Tiktoker našel Shopaholicadel na Tinderu!

Všichni víme, že se naprosto běžně stává slavným lidem to, že si jejich fanoušci či naopak hateři zařizují účty na různých sociálních sítích pod jejich jmény či přezdívkami, aby jim mohli udělat ostudu nebo v případě fanoušků různé fanpages. Musíte si tak dávat dobrý pozor, abyste na Instagramu, Twitteru, Facebooku nebo dokonce i Tinderu začali sledovat právě toho slavného člověka, kterého opravdu chcete. A jak většinou zaručeně poznáte, že jde o ověřený profil/účet?

Díky “fajfce v modrém kolečku”, kterou uvidíte hned za jménem dotyčného. A jak se zdá, právě tato modrá fajfka prozradila i Shopaholicadel.

@mistrvyletu #CapCut co to vidí, oko mé? 🫡 #tinder #shopaholicadel #shopaholicadelrealita #shopaholicadelka ♬ původní zvuk – CZ/SK LYRICS RAP

Jak můžete krásně slyšet na videu výše, tiktoker, který vystupuje na platformě pod jménem @mistrvyletu, zřejmě opravdu objevil Tinder Adély. Ví však o tomto účtu její David? Rozhodl se, že se jí na to sám zeptá! A jak to dopadlo?

@mistrvyletu #CapCut No, tak máme zase bizár na pár dní hotovej. Nemáte zač 🫡 #shopaholicadel #shopaholica #tinderstories #seznamka #seznamkacz #bizar ♬ original sound – Ondřej Petr

Narazil na náhodný TikTok stream Adély a začal jí klást otázky. “Davídek ví, že jsi na Tinderu?” zněla první, na kterou vůbec nereagovala. “Já furt nedostal odpověď na ten Tinder, Adélko” zeptal se podruhé, na což hned vzápětí reagovala akorát že BANEM!

Jestli je to vážně skutečný Tinder Shopaholicadel samozřejmě nevíme, avšak zní to velmi pravděpodobně, protože ona “modrá ověřovací nálepka” většinou opravdu nelže. A co si myslíte vy? Je podle vás Adéla na Tinderu, i když má přítele a proto i dotyčného tiktokera chtěla umlčet banem? Nebo je to jen nějaký profil, které se za ni věrohodně vydává? Snad se to již brzy dozvíme!

Tématem jsme se inspirovali na tiktok.com

Reklama