in

VIDEO: Rozhovor Snejkse a Kociána má negativní ohlasy! Sledující mluví o jejich stavu.

instagram.com
Reklama

Jeden z nejočekávanějších B4theclash rozhovorů mezi “4 očima” se uskutečnil už včera (konkrétně 11.6.2024), kde si mezi sebou vyměnili ostrá slova veterán organizace Clash of the Stars – Snejks a legenda kapely Lunetic, Martin Kocián. Bohužel pro organizátory však byla jejich “show” dle sledujících propadákem. Snejks byl hlavou jinde a na Kociána spadl kurz, momentálně je kurzovým favoritem. 

Bizarní bojová organizace Clash of the Stars nepřestává překvapovat. Na posledním sezení mezi “4 očima” se proti sobě posadily dvě kontroverzní postavy – Pavel “Snejks” Měsíček a hvězda kapely Lunetik, Martin Kocián. Už při vyhlášení tohoto sezení s názvem B4THECLASH bylo jasné, že to bude jeden z nejsledovanějších rozhovorů vůbec. Po čas celého rozhovoru se něco dělo a další kroky těchto dvou zápasníků nebyly vůbec jasné. Mluvilo se přes sebe, lítala voda, spekulovalo se a dělo se vlastně všechno, co bylo tak nějak očekáváno.

Začátek proběhl chladně, přičemž Kocián se polil vodou, aby trochu rozproudil energii v Duplexu. Oba zápasníci v podstatě plácali páté přes deváté a v některých chvílích ani nebylo jasné, kdo s kým vlastně mluví. Mezi nimi seděl také promotér Tomáš Le Sy, který téměř celý rozhovor zachoval chladnou hlavu, za což ho obdivovali snad všichni sledující. Ačkoliv se očekávalo, že větší fanouškovskou základnu bude mít Snejks, opak byl pravdou. Jeho dlouhé monology nikoho nebavily a v živém vysílacím chatu se sledující přikláněli spíše k Martinovi. Zároveň se změnily také jejich vypsané kurzy v sazkových kancelářích, přičemž v současné době je Snejks outsiderem.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Clash of the Stars (@clashofthestars)

Tady je vidět, kdo umí brát drogy a kdo ne. Podle mě museli mít oba ve smlouvě závazek toho, že dorazí najetí, jinak si to neumím vysvětlit,” spekulují sledující, zdali oba zápasníci nepožili nějaké nelegální látky. “Škoda, že ten Kocián spadnul do toho hnoje, má občas celkem rozumný názory a když není v hajpu tak i dobře povídá. Kdyby se z toho dostal tak věřím, že to je super člověk,” dodává další ze sledujících. Fanoušci si očividně všimli toho, že ani jeden ze zápasníků zřejmě není ve střízlivém stavu, i tak se však bavili.

Reklama