in

Video: Jak zabalit dárky? Buďte originální!

facebook.com
Reklama

I když si to možná někteří nechceme ani připustit, tak Vánoce už jsou opravdu za dveřmi. Pokud tedy nemáte ještě žádné dárky nebo cukroví, tak je načase, abyste s tím začali něco dělat. A když už jsme u těch dárků, tak jsme se rozhodli s vámi sdílet video, které vaše letošní dovádění s vánočním papírem dovede na úplně jinou úroveň, jste připraveni?

Na Facebooku na kanále Happiest jsme narazili video s názvem “Jsem mistr vánočního balení”. To nás pochopitelně s blížícími se svátky opravdu zaujalo a řekli jsme si, že by třeba pomohlo i vám. V pouhých 3 minutách a 16 sekundách totiž uvidíte hned 9 možných způsobů, jak originálně zabalit dárky,

Pokud patříte mezi takové detailisty, že byste chtěli vytvořit i svoji vlastní mašli jako extra dekoraci, tak i na tuto drobnost můžete ve videu narazit.

Všichni víme, že dárky nejsou podstata Vánoc, avšak darovat alespoň nějakou maličkost vašim blízkým, je velice krásné gesto. Nemusí se jednat o velkolepé dary za tisíce, ale i taková klasická vonná svíčka nebo nějaký váš výrobek, zajisté potěší. Hlavní je, abyste se všichni sešli a strávili pěkných pár chvil po spolu. 

Nevíme jak vás, ale nás tyto nové způsoby a možnosti balení opravdu překvapili a inspirovali. Rozhodně něco z toho letos vyzkoušíme a co vy?

Čerpali jsme z facebook.com

Reklama