in

Video: Házení kroužků na dilda přímo před dětmi! Pride nebo úchylnost?

twitter.com
Reklama

Dámy a pánové, slyšeli jste už o Pride festivalech? Pokud žijete v nějakém větším městě nebo alespoň aktivně používáte internet, tak věříme že ano. Avšak slyšeli jste konkrétně o tom v Kanadě, který se konal v hlavním městě? Ten totiž neměl tak úplně s Pride co dělat,…

Kdybyste náhodou nevěděli, Pride festivaly jsou průvody oslavující lidi, kteří mají jinou sexuální orientaci. Najdeme zde tak gaye, lesby, bisexuály, transgendery a bůh ví kolik dalších a jiných šíleně pojmenovaných zástupců. Navíc mají tyto akce sloužit právě jako demonstrace za práva těchto neheterosexuálních menšin, které ne vždy nacházejí ve společnosti pochopení.

Jenže někdy jsou tyto festivaly vážně za čárou.

V Ottawě, hlavním městě Kanady, se Pride slavností zúčastnily tisíce lidí. Nejednalo se však jen o dospělé, ale i o děti, které se všude kolem potulovaly a rozhodně ne v malém množství. Problémem ale bylo to, že ne všechen obsah tohoto festivalu byl pro jejich oči.

Mezi pouličními prodejci se totiž objevovaly velmi bizarní stánky, které podle mnohých rozhodně s Pride nemají co dělat a už vůbec nejsou vhodné pro děti. Šlo například o házení kroužků na erotické pomůcky, dilda, nemalých rozměrů nebo například obří obrázek vagíny, kde jste měli za úkol správně určit, kde se nachází klitoris.

Plno lidí bere tohle jako pouhou “zábavu” a nechápou, proč je něco takového špatně. Není se proto čemu divit, že se v komentářích pod videi rozpoutala válka názorů. Naštěstí ale zdraví rozum vyhrává.

“Pro ty, kteří si myslí, že je to v pořádku… jak daleko je příliš daleko? kde přesně děláte tu čáru? Jsou to ještě děti, jejich mozek není plně vyvinutý, nevnímají svět stejně jako vy nebo já… Říkáte, že je to jen část těla, ale ne,… je to penis nebo vagína dospělých jedinců.. A oni jsou DĚTI! JEJICH MOZKY NEJSOU PLNĚ VYVINUTÉ A NECHÁPOU SVĚT JAKO DOSPĚLÍ!” vysvětluje rázně člen diskuze.

“Toto je jen začátek zvrácenosti a zhýralosti, které jsme předurčeni snášet, pokud se něco neudělá. Vejít do obchodu s tímto zbožím, tak musíte mít 18+, ale pokud si někdo jeden koupí a vystaví ho na ulici, je to zjevně v pořádku?!” rozčiluje se další. “Jsem pro respektování rozdílů mezi lidmi a jejich sexualitou, ale co má tohle co společného s právy jinak orientovaných? Proč je potřeba, aby to viděli ti nejmenší děti? Lidi proberte se!”

Nevíme jak vy, ale nám došly slova. Něco takového by se rozhodně nemělo odehrávat před zraky dětí, nemyslíte? A hlavně, tohle bychom čekali spíše na nějakém erotickém veletrhu. Tam by se to hodilo rozhodně více, nemluvě o tom, že tam by děti určitě nebyly.

Tématem jsme se inspirovali na reddit.com

Reklama