in

Video: Co udělá slunce s vaší kůží? Už nikdy nepůjdete ven bez namazání!

pixabay.com pixabay.com
Reklama

Je teplo, léto v plném proudu a prázdniny před námi. Spousta z nás má v plánu vyrazit někam k moři, kempovat u vody či jakékoli jiné aktivity, které však mají jedno společné – slunce. I když většina lidí pobyt v jeho záři zbožňuje, je nutné připomenout si, jak moc důležitá je ochrana před ním.

Není tomu tak dávno, co se na TikToku objevilo poměrně šokující video o tom, co dokáže udělat slunce s vaší kůží za několik desítek let intenzivního pobytu v jeho paprscích. A i když se jedná pouze o 15 vteřinový záznam, spousta lidí na to zůstala jen nevěřícně koukat.

Nyní se proto spolu na toto video podíváme:

@drjoe_md #duet with @austinskinphysicians sunscreen protects your skin from aging and damage. #sundamage #aging #sunscreen #dermatology ♬ Everybody’s Free (To Wear Sunscreen) – Instrumental – Sun Tan

Na záběrech můžeme vidět porovnání kůže na rukou a nohou a onen velmi podstatný rozdíl toho, co dokáže slunce, když svoji pokožku nijak nechráníme. Konkrétně se jedná o vliv slunečního záření na ruce po dobu 70 let bez jakékoli ochrany proti paprskům.

Samozřejmě, v případě muže na videu hraje ve vzhledu kůže i roli jeho věk. I když se však nejedná o žádnou dokonale hladkou pokožku, díky barvě, flekům a jiným drobnostem můžeme vidět ony fatální účinky slunce.

Chtěli bychom vás nyní proto poprosit, myslete si na nějakou tu ochranu proti slunci a používejte krémy na opalování přes léto každý den. Není to nic, co by vás mělo finančně zruinovat a zároveň uděláte pro své tělo něco, za co vám po pár letech zajisté poděkuji. Rakovinu kůže přeci nechce nikdo..

Tématem jsme se inspirovali na lajk.iprima.cz 

Reklama