in

Video: Chlap vyprovodil medvěda ze své zahrady! Malém to však dopadlo velmi zle.

facebook.com
Reklama

Dámy a pánové, dokážete si představit, že si užíváte krásný slunečný den venku s rodinou a najednou vám vaši idylku naruší medvěd? Co byste asi tak v ten moment dělali? Utíkali domů nebo byste jej zdvořile doprovodili až k brance? Možná to zní šíleně, ale právě tohle se vážně stalo!

Internetem koluje video, které šokovalo nemálo lidí. Na záznamu je totiž zachycena situace, kdy kemp navštíví medvěd černý, známý také jako baribal, který přišel na obhlídku mezi jeho obyvatele. Většina lidí se začne rychle vzdalovat, utíkat a nebo to celé jen zpovzdálí sledovat. Avšak pak je tu Mike.

Jak můžete vidět na videu, muž známý prostě jen jako Mike, uchopil celou situaci pevně do svých rukou a s naprosto chladnou hlavou a bez známek strachu, odprovodil medvěda z kempu. Šel klidně vedle něj, mluvil na něj a poté mu i dokonce otevřel branku, aby mohl medvěd v klidu odejít. Tomu se to však očividně nelíbilo a Mikea zranil.

I když jej drápl téměř přes celý bok, Mike na sobě nedal naprosto nic znát a pokračoval v bezpečném odvedení medvěda za menší plot. To, jak jste mohli sami vidět, se mu i povedlo a věříme, že je v očích mnohých zúčastněných za hrdinu. Přeci jen, mít velké jizvy od medvěda a mít to natočené? To se vážně nestává každý den. Avšak je nutné podotknout, že to celé mohlo dopadnout opravdu špatně a je vážně zázrak, že se nikomu nic nestalo.

Reklama