in

Vedlejší účinky ENERGEŤÁKŮ? Pánové, týká se to hlavně VÁS!

pixabay.com pixabay.com
Reklama

Určitě se shodneme na tom, že každý z nás za svůj život vyzkoušel alespoň jednou jedinkrát, jak chutná takový energetický nápoj. Někoho třeba vůbec jeho chuť neoslovila a tak jej pije jen občas. Někomu však naopak mohl zachutnat natolik, že jej pije pravidelně každý den, což jak víme, není pro naše tělo úplně tak zdravé. A obzvláště ne pro pány!

Energetické nápoje. Tekuté cukry, které mají za úkol nás dočasně nakopnout a dodat nám energii, možná dobře chutnají, ale to je tak jediné pozitivum. Ukázalo se, že tato mezi mladými rozšířená pochoutka může nadělat mužům pěknou paseku na jejich hlavě!

pixabay.com

Podle nové studie se ukázalo, že energetické nápoje, hodně slazené nápoje a i šumivé nápoje mají u mužů co dočinění s častějším vypadáváním vlasů. Podle výsledků se konkrétně jedná až o 42% vyšší riziko ztráty vlasů a jejich řídnutí.

Pánové, pokud tedy toužíte to bujné zdravé hřívě, měli byste se těmto sladkým nápojům vyhnout a pít raději vodu, která je pro tělo velkým přínosem. Samozřejmě, pokud však máte padání vlasů v rodině, tak vás to „koleno“ na hlavě prostě čeká tak i tak, ale proč to urychlovat, no ne? 

Tématem jsme se inspirovali na complex.com

Reklama