in

Ve Vémolandu je rušno! Hlásí další zvířecí přírůstek.

Karlos Vémola
instagram.com
Reklama

Vémoland se nově rozrostl o další zvířecí přírůstek. Je jím malinkatá psí rasa jménem Pomeranian. Karlos chtěl tak udělat radost své dceři a ženě, sdělil na svých sociálních sítích. Fanoušci však mají obavy, aby s ním něco neudělal jeho další pes, obrovské psí plemeno. Jmenuje se Beast a už mu prý některá zvířata zabil.

Jeden z nejznámějších a nejslavnější českých bojovníků – Karlos Vémola, má svůj vlastní dům přepracovaný na plnění jeho „dětských“ snů. Nejen že si domů pořídil nejrůznější zvířata, jako například krokodýla, žraloka, lva nebo opice, s pořizováním nových nehodlá jen tak skončit.

Tentokrát se jeho Vémoland (jak tomu i on sám říká) rozrostl o další zvířecí přírůstek, aby tak udělal radost své dceři a ženě. Jedná se o malinkatého Pomeraniana„Nečekané překvapení pro mě a Lilinku od mého muže. Náš nový psík Pomeranian. Je to fenka a je moc roztomilá a tak maličká,“ vyjádřila jeho žena Lela radost na sociálních sítích.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lela Vémola (@lela_ceterova_official)

Obecně se říká, že Pomeranian patří mezi nejmódnější zvířata současné doby a jeho cena je proto nastavena opravdu vysoko (až na několik desítek tisíc) pokud se samozřejmě jedná o pejska s papíry z chovné stanice.

Fanoušky se však o malého pomeraniana bojí, protože jim už jeho mazlíček Beast (bojové plemeno velkých rozměrů) několik zvířátek zabil. „Beast jim sežral klokany, snědl to malé černé prase co tam měl, sežral i ty králíčky, které Lela chovala. To bylo v době, kdy jsem tam byl. Kozy skončily u mě, lama skončila u mámy. Pak tam měl nějaký husy, to mu všechno Beast sežral,“ sdělil médiím dlouholetý Vémolův kamarád.

Inspirovali jsme se z: extra.cz

Reklama