in

Úžasné výtvory! 12 lidí, jejichž kreativita je jako z jiného vesmíru.

reddit.com reddit.com
Reklama

Umění je tu s námi desítky tisíc let. Již z pravěku jsou známé nálezy soch, jeskynních maleb a podobných předmětů, mezi ty nejznámější patří Věstonická Venuše nebo jeskynní malby v Lascaux. Ve starověkých říších se pak umění začalo rozvíjet no a s dnešními technologiemi dokáží někteří lidé opravdu zázraky. Pojďme se nyní podívat na několik výtvorů od lidí, kteří dokáží to, co dokáže jen málokdo!

1. Blesky po celé ruce.

Na první pohled jednoduchý, přitom ale velice efektivní design tetování. Takové se musí zalíbit i odpůrcům tetování!

2. 3D malování.

Z člověku se při koukání na tyto obrázky začnou točit oči! Nejenom, že mají trojrozměrný efekt, ale ještě se jedná o optické klamy, kdy vlastně nevíme, kam směřuje jaká hrana.

3. Vypadá jako skutečný.

Nebýt té malé velikosti, možná by člověk z fotku ani nepoznal, že to není skutečný pes. Plyšák vymakaný do nejmenších detailů!

4. Nejmenší šachy na světě?

Už nějakou dobu pracuji na této šachovnici. Je vyrobená ze zlata a stříbra a její velikost je 7×7 mm, každý čtvereček je tedy menší než 1 mm. Na třetí fotce máte ukázku o něco málo větší šachovnice, kterou jsem vyrobil před tím.

5. Vánoční ozdoby jinak.

Lidé si většinou na stromeček věší baňky či různé jiné tvary. My však letos jdeme jinou cestou, vytvořila jsem tyto kreslené ozdoby s různými tématy.

Reklama

6. Můj kousek vesmíru.

Zkusil jsem si vyrobit mlhovinu ze skla a pár dalších příměsí. Myslím, že se mi povedla, vypadá opravdu realisticky!

7. Trvalo mi to devět hodin.

Vyřezal jsem tyto dva malé lvy, které budou později sloužit jako dekorace na stříbrném prstenu. Který z nich se vám líbí víc?

8. Je jich celkem 120.

Řekla jsem si, že zkusím uplést z vlny nějaké včelky. Nakonec mě to docela chytlo a udělala jsem jich opravdu hodně, konkrétně 120 kousků.

9. Koberec s dírou?

Povedený optický klam, kde díra v koberci vypadá opravdu realisticky. Banán na fotce je pravý a je zde pro porovnání velikostí.

10. Pro všechny fanoušky Stranger Things.

Jsem velká fanynka seriálu Stranger Things, ale baví mě i pletení. Toto je moje ručně upletené figurka Demogorgona.

11. Pouze jedna čára.

Tento obraz zobrazující Marylin Monroe je sám o sobě dost cool, ještě víc cool ale je, když zjistíte, že je nakreslený pouze jedinou čárou!

12. Výměna mého kloubu.

Po výměně kloubu v koleni jsem si řekl, že bych mohl nějak zpestřit jizvu, které mi zde zůstala. Co říkáte na toto tetování!

 

Jak jste mohli vidět, vytvořit se dá prakticky cokoliv a z čehokoliv. Pokud má člověk kreativně nastavenou mysl, která se rozproudí, prakticky nic pro něj není nemožné a dokáže svoje dílo dovést k dokonalosti, jako tomu bylo v těchto případech.

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama