in

Útěk mu překazily TRENÝRKY! Vraha našli visícího z okna.

pixabay.com
Reklama

I když se nikdo z nás do vězení dobrovolně nehrne, tak si jsme jisti jednou věcí. Když už bychom tam měli skončit, rozhodně bychom chtěli, abychom to bylo za nějakou neskutečnou věc, aby nás celé vězení mělo za legendy. Rozhodně se tam nechcete dostat s tak trapným příběhem, aby se vám do konce vašich dnů všichni smáli. A přesně to se stalo n našemu dnešnímu smolaři.

Americký údajný vrah Michael P. z Bostonu byl totiž dopaden policií díky vážně trapné náhodě. Když se nacházel v bytě ve 12. patře, kde měl dle důkazů zavraždit muže, nebyl dostatečně rychlý na to, aby stihl přijíždějící policii nějak rozumně utéct. Rozhodl se proto, že skočí z okna.

I když by se jednalo o neuvěřitelný skok z 12. patra, Michael P. byl rozhodnut pro svoji záchranu udělat cokoli. V momentu, kdy měl policii doslova za zády, rozbil okno a vyskočil. S čím však nepočítal, bylo jeho nespolupracující spodní prádlo.

Michael P. zůstal totiž doslova vyset z okna za své trenýrky, kde mu nezbývalo nic jiného, než čekat a smutně přihlížet, jak se ho policie pokouší sundat. To se strážcům zákona samozřejmě povedlo a údajného vraha odvedli k výslechu.

Nevíme jak vám, ale nám přijde tato událost velmi vtipná a kdybychom byli na místě odsouzeného, doufali bychom, aby se o tomto trapném dopadení nikdo nedozvěděl. Obzvláště vězni, se kterými teď nějakou tu dobu stráví.

Tématem jsme se inspirovali z nypost.com a lajk.iprima.cz

Reklama