in

TRAPNÍ influenceři? 15+ momentek z jejich NATÁČENÍ na veřejnosti!

instagram.com
Reklama

Každý z nás tráví na internetu denně koliko hodin. Někteří dokonce i desítky hodin, protože se bez svého telefonu nejdou ani vykoupat. No a díky tomu známe různé influncery a jejich práci. Někoho máme rádi a obdivujeme jej, na některé se díváme prostě jen z toho důvodu, abychom nějak zabili čas a tak dále. Pak tu jsou ale takové ty typy fotek a videí, kterým na sociálních sítích dáme like, protože jsou vážně zajímavé nebo odvážně, ale už nám nedochází, jak to asi muselo vypadat v realitě při samotné tvorbě nějakého takového záznamu. A přesně na tyto momenty se nyní podíváme. Jste připraveni?

1. Jiné civilizace, prosím…. buďte shovívaví.

Pokud se někdy mimozemšťané vrátí, aby se podívali, co jsme udělali s technologií, kterou nám darovali, vyhodí naši planetu do povětří.

2. Tak tohle by nás nenapadlo.

Věříme, že takový příspěvek na sociálních sítích musel jistě zazářit, ale stojí mu to za ten výsměch lidí kolem?

3. To bychom mohli být my, ale bojím se výšek…

Nicméně, teď vážně. Tohle lidi nikdy nezkoušejte. Nevíme, co je to napadlo, ale je to vážně nebezpečné!

4. Dobrou chuť.

Kdo by to byl řekl, že budou v moři vlny, že? Dámy, dámy… jak můžete být tak překvapené?

5. Nic bychom si z této uličky nekoupili.

Teď to nemyslíme jakkoli zle´k účinkujícím tohoto šíleného focení, ale kdo z vás by měl zájem například o ten lilek, který si dávala/dával/dávalo k zadku?

Reklama

6. Tak to ji muselo bolet…

Věříme, že příště si něco takového určitě rozmyslí,… Pokud tedy začne přemýšlet, protože jen blázen by si mohl myslet, že jej nějaká suchá větev na pláži unese.

7. Až nás z toho bolí zadek.

V první řadě bychom chtěli vyjádřit dívce obdiv. Nemáte totiž páru, jak se tam mohla dostat. Avšak brzdit kvůli pár fotkám dopravu? To není úplně v pohodě.

8. Tak to je opravdový kamarád, když takto riskuje pro pár záběrů.

Podle nás jsou teda takové pneumatiky a celkové provedení kol úplná zbytečná šílenost, ale to je každého věc,… Nicméně, když se zamyslíte nad všemi těmi utracenými penězi za takové auto, tak by si alespoň mohl namontovat SPZ rovně…

9. Ty ale musejí mít „koule“!

N8s, kdyby někdo nachytal při něčem takovém, tak bychom se asi hanbou propadli. A co vy?

10. Tady někdo rád riskuje…

Myslíte si, že jim vůbec došlo, do jak nebezpečné situace se dostali? Kdyby se zrovna pilot rozhodl nastartovat letadlo, tak by to vůbec nedopadlo pěkně.

11. Nestala se v evoluci někde chyba?

Upřímně, co byste dělali, kdybyste viděli něco takového na pláži? My bychom se asi začali upřímně smát. Samozřejmě, každý z nás má právo na tak šílený koníček, jak jen chce, ale tohle se vážně jen tak nevidí.

12. Neumí číst?

Věříme, že by jste si určitě té zelenobílé značky všimli. Jak říká cedule: Pozor na rohy! Co jiného by tam mělo být napsané, aby se tak nedivila?

13. Tohle už je poněkud moc, nemyslíte?

Víme, že o nic ve finále nejde a je to spíš velmi vtipné, jak tam veřejně šaškuje, ale podívejme se teď na to z druhé strany těch lidí, kteří například někam spěchají, musí přijet na čas (konkrétně ten autobus) a někdo takový jim v tom brání?…

14. Tak to je vážně neuctivé.

Představte si, že vám právě hoří váš dům a někdo se rozhodně jít a natočit si před plameny video. Vážně hloupé a smutné.

15. Vzali byste s sebou na dovolenou takovouto kamarádku?

Je to celkem na pováženou. I když nikoho neomezuje a spíše všechny kolem baví, asi by se nám nelíbilo, kdyby na nás směřovali veškeré pohledy.

16. Kdybyste na té pláži byli se svým dítětem, co byste dělali?

Celkem znepokojivé vidět, jak děti vstřebávají tuto „špínu“, o které si pak budou myslet, že je takové chování v pořádku. Nemyslíte?

Ze začátku jsme nevěděli, jak bychom se k tomuto mohli vyjádřit a tak to nakonec shrneme jen pár slovy – šílené, bizarní, divné, vtipné a trapné. V některých případech jsme se totiž sice upřímně od srdce zasmáli, ale pak jsme se u jiných momentek zase nestačili divit, jakou drzost a bezohlednost musí daní influenceři mít. A co na to říkáte vy?

Čerpali jsme z boredpanda.com

Reklama