in

Transformace princezny Kaliny z Bulharska? Lidé se jí děsí!

instagram.com
Reklama

Princezna Kalina z Bulharska nedávno ohromila veřejnost svým prvním veřejným vystoupením od roku 2020, kdy se objevila na pohřebním obřadu cara Ferdinanda I. v černobílých šatech bez rukávů. Na této události, doprovázená svým manželem Antoniem José „Kitínem“ Muñozem a synem Simeonem Hassanem Muñozem, zaujala přítomné svou impozantní muskulaturou.

52letá princezna, která se proslavila nejen svým královským původem, ale i jako nadšená sportovkyně, neváhala na komentáře o své proměně reagovat. „Věnovala jsem se posilování a zdraví svého těla. Jsem atletka,“ uvedla Kalina v rozhovoru, čímž postavila čelem k veřejnému zájmu o její svalnaté paže.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Libelle Revista RD (@libellerevista)

Kalina ze Saxe-Coburg-Gotha, páté dítě a jediná dcera posledního bulharského cara Simeona II. a španělské aristokratky Margarity Gómez-Acebo y Cejuela, má za sebou fascinující životní cestu. Narodila se v Madridu, kde studovala na Lycée Français a později na English College. Svá studia dokončila v Londýně, kde věnovala dějinám umění.

Její cesta ke sportovní kariéře začala po patnáctileté dráze profesionální jezdkyně. Kalina se postupně začala věnovat fitness a posilování, což vyústilo v její současnou skvělou fyzickou kondici, kterou pochválil i její manžel Kitín Muñoz. „Její výbornou každodenní fyzickou kondici připisují zdravému životnímu stylu, tréninku a správné výživě,“ uvedl Muñoz.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený La Mosca by BZZ Network (@lamoscave)

Princezna Kalina se nevyhýbala ani nepříjemným otázkám o své minulosti. V počátku roku 2000 se spekulovalo o jejích kosmetických operacích, především po problémech se zuby, které začaly v jejích osmi letech. Závažné infekce, které se u ní objevily po nešťastné zubní operaci v roce 1999, se rozšířily a zasáhly část jejího obličeje. Tyto zdravotní komplikace byly často mylně interpretovány jako výsledky estetických operací.

Veřejnost ale podobné nadšení nesdílí, vlastně všechny spíše její vzhled znepokojuje. Její dříve ženské rysy se díky operacím a posilování změnily natolik, že mnohým připomíná spíše muže. A jakého názoru jste vy?

Tématem jsme se inspirovali na boredpanda.com

Reklama