in

Tomu se říká TRAPAS! Slavná influencerka tvrdí, že nepotřebujeme GRAVITACI!

instagram.com.com
Reklama

To, že je každý z nás jiný nejen vzhledově, ale i povahově, víme všichni. A s vědomostmi je to stejné. Někdo je od přírody inteligentní nebo mu alespoň slouží zdravý selský rozum a někdo je prostě s prominutím “jen pěkný” a to je jeho celá superschopnost. Avšak tvrdit, že nepotřebujeme gravitaci? To je úplně jiná liga,..

Dámy a pánové, slyšíte dobře. Internetem se doslova jako lavina začalo šířit video, které nechává normálně smýšlející lidi v neobvyklém úžasu. Slyšet totiž někoho říkat, že gravitaci vlastně vůbec nepotřebujeme, je vážně něco. A o to více, když si dotyčná osoba dokonce myslí, že byla gravitace vynalezena!…

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený MOTIVACE | ZÁBAVA | FILMY (@milion_snu)

“My vlastně nepotřebujeme gravitaci. Co kdyby vlastně nebyla vynalezena?” říká influencerka, na kterou zůstává kolega nevěřícně hledět a ptá se jí, jak to vlastně myslí a kdo ji měl podle ní vynalézt. “Sir Isaac Newton,” zní její odzbrojující odpověď, kterou se kolega rozhodně raději nerozebírat a vrátí se k zajímavějšímu bodu – jak to jako myslí, že gravitaci nepotřebujeme. “Prostě ji nepotřebujeme. Měsíc taky nemá gravitaci,” zazní její poslední myšlenka, která nás donutila jen zírat s otevřenou pusou.

“Vždycky mám z těchto videí trošku schizofrenii… Nevím, zda se smát nebo brečet nebo se dokonce bát.”, “Milý instagrame, už mi prosím nikdy neukazuj tento příspěvek, mám pocit, že žiju ve špatném světě.”, “Lidi pokud se někdy budete cítit hloupě nezapomeňte že je tady tahle women.”, “Děsí mě že TOHLE je moje generace, opravdu mě to děsí…” zaznívá z komentářů, které jsou více než jen oprávněně negativní.

Popravdě ani nevíme, co si o takovém člověku myslet. Ano, může se stát, že si někdo splete objevitele gravitace a zákonů, které jsou s ní spjaty, ale aby někdo tvrdil, že ji nepotřebujeme a byla někým vynalezena? To je opravdu silná káva.

A co si o tomto celém myslíte vy?

Tématem jsme se inspirovali na instagram.com

Reklama